Keresés

Aktív témák

  • szabjan

    tag

    Sziasztok Srácok!

    Ne haragudjatok ha nem lapozok vissza sok oldalt, de roppantul érdekelne valami:
    Százhalombattán anno KIT csomagban 10/1 es netet kötöttem velük.
    Na mostan pár napja nézem a sebességet és most már rendszeresen felmegy 1.5-ig a feltöltés / na nem mintha gond lenne... :N /

    [link]

    Most akkor ez így marad? Vagy lemaradtam a cégnél valami változtatásról. Egyébként itt teljesen meg vagyok elégedve a Fiberrel./kopp-kopp// az árát kivéve./ Bár egy két TV adó mostanában hangyásodik. Az internet viszont tavaly talán jó ha párszor elment összesen. Pedig én aztán tolok rendesen lefelé-felfelé. Az IP-m is már idejét sem tudom mióta ugyanaz... Részvétem azoknak akik problémával kűzdenek

    Sziasztok.

    [ Szerkesztve ]

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz kigyi_23 #9637 üzenetére

    Szia.
    Köszi a választ. Nem írtam alá mert nyár végéig tart a mostani.
    Egy e-mail nem sok annyi sem érkezett ez ügyben felém. :N
    Mondjuk 2 megásnak meg már lassú :D
    Egyébként félelmetes volt az utóbbi pár évem a fiber-nél. Költözés óta /2003/ egyszer akartam váltani a fiberről /TvNetwork/ de az se lett hosszú életű ugye....
    Ennem a mostaninak az elődje a régi-analóg 3-as KIT csomag volt. De hogy 512 es feltöltésről váltani tudjak 1 megára módosítanom kellet felfelé tavaly/ kemény 500 Forint különbséggel/. És emiatt az 512 -nyi emelés miatt kezembe nyomtak egy digitális beltérit is az irodában. Mondtam a tyúknak ez nekem nem kell, erre Ő: ...tőle a szekrénybe is tehetem így ahogy van. Csak meglegyen majd.
    Na persze összedugtam azért. Van benne HBO is de az se izgat nagyon...A didtális adás minőségéről meg....hát hogy is mondjam. Jobb DivX et kódolok félkézzel a seggemben szerintem, mint egy két adó rajta... Nem is nagyon használjuk.
    Na de elnézést ha hosszú voltam.

    [ Szerkesztve ]

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    Kíváncsivá tettetek ezzel a modem felülettel... :)

    Nekem a Motorola nagy modem van de logint és jelszót kér.
    Ide valami különleges kell? Van ötlete valakinek?

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz Zolikk #9698 üzenetére

    Húú gyerekek a T-Online is kampec. Legalábbis Érden katasztrofális a helyzet.
    Srác nemrég köttette be és naponta 10-15 ször elmegy a NET hosszabb-rövidebb időre.
    Akárhány bejelentés , szarnak rá. Mismásolnak mindenféle ellenőrzéssel.póznavizsgálet, földkábel, stb., csak hogy ki kelljen menni azt megpróbálják elkerülni. Mert akkor be kéne vallani, hogy.:
    -...hát sajnos ennyit tud a kapzsi, minden előfizetőt nekem - tipusú T-fos.

    A következő beszélgetés zajlott le egy műszakissal.

    - ..értse meg uram, hogy sokszor nincs internet, TV az van. /haver/
    - De én azt látom itt, hogy van 6 giga feltöltés a tegnapi nap. /csávó/
    - Miért, az baj?
    - Ha ennyit fel tudott tölteni nem lehet olyan rossz a NET.....

    Telefonról hallgattam vissza. Döbbenet volt.

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    Húú Srácok.
    A Fibernet számlázási része az külön kategória. Én pár éve mikor váltottam TvNetwork-re, akkor a lemondás után még 4 hónapig küldték a havi számlát. De, hogy nem fizettem be az nem tűnt fel nekik...Még csak az kellett volna, hogy késedelmet küldjenek ki.

    [ Szerkesztve ]

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    No most, hogy megy át sok ember DIGI-re, egyre jobb a Net Battán.
    Legalább is a környékünkön.
    Most már szinte mindíg egyforma a sebesség napközben.

    10/1 -es vagy másfeles, vagy már nem is tudom milyen a netem...

    [ Szerkesztve ]

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz szvl #9877 üzenetére

    Hehe. Ez fasza történet. Egyébként olvasva itt vissza, kikapcsolás stb...
    Velem is eljátszották már egyszer. Egy nagybajuszú létrás ember járkált itt anno Battán.
    Egyik délelőtt nézem a TV-t félszemmel egyszer elmegy minden. Már bosszankodni sem volt kedvem rajta, mert akkoriban fektetett kábelt a fantasztikus TvNetwork. Heti 3-4 kábelváság minimum a brazil gépsortól. De hirtelen megütötte egy hang a fülem. Az első emeleti elosztó dobozuk fém ajtaja csattant. Pucoltam kifelé a lakásból, szemközti szomszéd, megkérdez, nála van minden. Rohantam lefelé, már csak elhajtani láttam a csávót..Azonnal telefon fibernek- mondom a csajnak a szitut, ő közli, hogy utána néz és visszahív. Na már itt elkeseredtem kicsit. De megdöbbenésemre 10 perc múlva hívott. Közölte, hogy elnézést kérnek de hibás lapot kapott a szerelő, mert hogy amikor kijönnek valami miatt, akkor kapnak egy listát, amin rajta van az összes júzer és a szolgáltatásaik./nem -e kötött rá valaki illegálba/. Nos én nem szerepeltem ezen a listán, ezért lekötött egy az egybe.
    Elkezdi nekem mondani a csaj, hogy " - 24 órán belül valaki visszakapcsolja a szolgáltatást és elnézést kérnek de.....NA itt fojtottam bele a szót és beleordítottam az agyába, hogy most felhívja a szerelőt, hogy visszatolja a pofáját /15 perc telt el/ és visszaköt engem vagy én megkeresem battán és beleverem a fejét a szekrénybe. Majd lecsaptam a telefont.
    10 perc múlva hallom, hogy zörög a szekrény megint. Levágtatok egy emeletet. Ott a csávó -sajnos már túlságosan lenyugodtam- kérdezem tőle, hogy ezt mégis hogyan gondolta?
    Mondja ő hogy a papir meg ő ezt nem tudhatja és bla,bla,bla...Erre közöltem vele, hogy az a minimum hogy megnézi a címet a kábelen lévő cetli alapján. Nagy durrogva elvonult. Durván 30 perc elteltével visszakötöttek.

    Van egy két tanulság is. Ez másképp nem jöhetett volna létre, ha a szolgálatos picsa nem tudja a szerelőket elérni mobilon. és küldi vissza azonnal. Tehát maradjunk annyiban, hogy mindent meg tudnának oldani az irodából, de lusta köcsögök hozzá.

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz grabber #9890 üzenetére

    Még nem nyertél... :N
    Én pár éve a TvNetwork végén megrendeltem náluk egy KIT csomagot telefonon. Február 3.án.
    Április végén jöttek átkötni a kábelt értesítés nélkül... :) Majd ezután 5 hónapig még a Network csomagos számlát küldték.. :DDD Egyébként minden oké... :C

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz nofi #9893 üzenetére

    ...hát hallod részvétem neked is. :(((
    Egyébként aggódok én is. Battán már egyszer ezt a hatalom átvételt eljátszották a TvNetwork-el. Most remélem a Digi-be beletörik a bicskájuk. Váltanék ám én is, bár ilyen gondjaim nincsenek mint itt sokaknak /kopp,kopp,kopp/. Csak nézegetve a fórumokat a Digi háza táján is mintha lennének problémák.

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz zoo8800 #9920 üzenetére

    Semmi gond nem lesz, csak ne olvass itt visszafelé és ne akard tudni ki merre lakik... :D

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz zoo8800 #9967 üzenetére

    (vagy talán pont ezért nem fejlesztenek, mert nincs konkurencia?)

    Eltaláltad.
    Anno pár éve amikor itt Battán a TvNetwork bevágódott, nemsokra rá a fiber felhívta a szomszédot. Meg van e elégedve stb. Akkor még volt itt helyi irodájuk, valóban viszonylag gyorsan meg lehetett oldani dolgokat. Szomszéd elmondta, hogy minden nagyon jó, minden nagyon szép, és kurva drága a fibernet. Ezé átmegy ő is a network-höz. A folytatás ugye ismert- tvnetwork bekebelezve....Most terjed mint a vírus a Digi, így megint kapott egy telefont és mondta a hapsinak, hogy keressék vissza a néhány évvel ezelőtti felvételt. Azóta nem változott semmi.
    Nos egy kis adat.:
    16 lakásos társasházban lakom. 7-8 an már átmentek a digihez. 50 % os piacvesztés gyerekek. Ez vár a szuper cégre. Szerintem ez a város már bekötött részein nagyjából átlagnak tekinthető. Egy tény van azonban, Valószinű, hogy a sok leválásnak köszönhetően, de most már a csúcsidőkben sem lassul semmit a net. Folyamatos a max sávszél. csak ki tudja meddig......

    [ Szerkesztve ]

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz Dyno #9971 üzenetére

    Uram-atyám.
    Neked akkor éjjel - nappal megy a géped? Ez másképp nem jöhet ki. :)
    Te erős p2p lehetsz akkor...... :D

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz Disque #10066 üzenetére

    Kedves Disque.

    Mindezt merre felé lépted meg.
    Később légyszíves informálj minket az új szolgáltató működéséről.
    Letöltések, kimaradások /ha van/, ha van TV-d is - annak a minősége, stb...

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    Érdekes telefonom volt imént.
    Felhívtam őket, hogy mikor jár le a hűségem. KIT profi csomag ugye. 16k havonta. Ha mást nem már csak ezt meguntam....
    Nagyon aranyos fiatal ügyintéző néni a vonalban. Ahogy mondom a " lehet felmondanám majd a csomagot és..." már itt belém folytja a szót, hogy tudok-e a sok Százhalombattai fejlesztésről. Mondom neki pont, hogy semmit nem tudunk az egész cégről. Köpi is egyből az adatokat, hogy már nálam is elérhető a 60/20-as LAN net havi 4500 ért és hogy Családi TV-vel együtt ami 3790 pénz együtt átválthatok. Azt mondja nincs hűségem, pedig én tisztán emlékszem, hogy 2009 ápr. 19. én 2010 máj 31 ig mondták. NA persze ez csak öröm a köbön. Azt mondja bármikor felmondhatom. De azért megkérdeztem tőle, hogy erről a majdnem félárú lehetőségről vajon miért nem tudok? Csak hümmögött.... Ilyen Fiber LAN net van valakinek közöttünk egyáltalán? Valami infót tudtok róla.
    Kicsit örlődöm most két part között. Mert hogy itt van ugye most már a DIGI is a házban.
    Ami tény, hogy a DIGI még mindíg olcsóbb.

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz zoo8800 #10141 üzenetére

    2003 óta vagyok az előfizetőjük. De felhúztam magam végleg a cégen.
    Nemrég írtam, hogy utolsó rúgásképp Digi előtt azért rákérdeztem az árakra.
    Döbbenet a köcsögség a cégnél ám... Azóta utána néztem dolgoknak. Szóval adott volt anno nekem egy KIT Pro csomag 15 k-ért.
    A fél megás feltöltés miatt át akartam menni a KIT Profi -ra. Tisztán emlékszem, hogy rákérdeztem akkor pl. a LAN netre. Ez 2009 április.-ban volt. Akkor azt mondta a kezelő p***a, hogy nálam nem beköthető. Pedig már akkor is 6 k-ért volt LAN net.Már spóroltam volna 4 ezret TV-vel együtt. Ezt nyilván nem akarták. Mi ez ha nem szándékos megtévesztés.
    Most felhívtam ugye a szolgálatot. És mikor rátérek, hogy fel tudom- e mondani az egész fiber-t, na akkor jött, hogy "volt ám fejlesztés battán sok. Pl.: nálam már beköthető a LAN-net.
    És milyen érdekes!? :-) 60/20 as csak 4500 pénz.
    TV csak 3900. Ugyanaz amiért most 5 ezret fizetek. Kérdeztem a csajtól, hogy miért nem közlik ezeket az olcsóbb árakat, szándékosan? 'Erre nem tud mit mondani' -volt a válasz.
    Na ezért hagytam őket ott. Keddtől ha minden igaz DIGI-m lesz. Nem fűzök ahhoz sem túlzott reményeket, de nem vagyok milliomos.
    Szóval ahol nem szorongatja valaki a töküket, ott nagy reményeket ne támasszatok.

    [ Szerkesztve ]

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz Disque #10149 üzenetére

    Elképzelhető hogy csak szeptember. Az előzményeket már nem tudom vissza keresni.
    Itt viszont semmilyen szórólap, semmi nem hirdette /Ifjúság út. és környéke/
    Ami a legszörnyűbb a cégnél az az e-mail értesítések teljes hiánya. Egy két kimaradást leszámítva.

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz tikodi #10158 üzenetére

    Erről pedig a sok rosszon kívül van egy jó tapasztalatom is. Budafoki irodában tavaly áprilisban történt, hogy meglátogattam őket egy hirtelen keletkezett 760 ft-os tartozás miatt.
    Kis fiatal hölgy volt az ügyintéző. Mondta, hogy kinyomtatja vagy 3 évnyi fizetésemet, mert valahogy én nem tapasztaltam hiányt. Kinyomtatta és lett 728 ft túlfizetésem. :DD
    Mondtam, hogy akkor ezt most jóváírják a következő számlás ugye? Ha hiszitek ha nem, jóváírták. :D Már vártam, hogy mikor küldik ki tartozásként a két összeget. De nem történt meg.

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    Na igértem régebben beírom a tapasztalatokat. Lassan egy hete van bent a digi /Százhalombatta/. Az analóg TV jével meg vagyok elégedve. Rosszabbra számítottam. Minden csatorna tökéletesen zavarmentes képű. Egy kettőn látni az agyon tömörítettséget.
    80/25 ös LAN-net. Nos kiprópálni csak 50 megáig tudom ennyit bír a routerem. A sebesség mindig meg van. A netem csak akkor szakadt eddig szét ha túlterheltem torrent kapcsolatokkal a routert. Vagy legalábbis nem vettem észre, pedig megy napi 5-6 órát legalább a net. Töltök is ezerrel. Egy problémám is akadt sajnos. Mégpedig, ahogy átálltam a PPoe -s kapcsolatra, onnantól ha a kábeles gépen beindítottam a torrentet / bármelyiket / akkor azonnal levágta a wifi-t. Ezt nem is sikerült sajnos orvosolnom. Maradt az asszony laptop-jának a bekábelezése. Így minden ok. Összegezve nem rossz, a kisebb hibák ellenére is. Ár érték arány valóban jó. Ennyit akartam. Sziasztok.

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz kungzi #10292 üzenetére

    Na azért már lejjebb adták, igaz csak a telefonon tudtam meg.
    Írtam régebben:
    [link]
    Bár igaz ez lan-net de akkor is.....Gyatra egy cég

    [ Szerkesztve ]

    a vizesember

  • szabjan

    tag

    válasz Trucker39 #10503 üzenetére

    Nagyon jó a történet. Tökéletesen tükrözi a Fiber hozzáállását.
    A legnagyobb gond, hogy ha visszaolvasol itt is tucatszámra látod a hasonlókat. Na ez az igazi gáz. Anno én is írtam szinte hasonló anomáliámról itt. ...és még sokan. A legmocskosabb a cégnél azonban valóban a lehetőségek szándékos eltitkolása. Szándékos megkárosítása a megrendelőiknek. 2003 tól 2010 ig húztam ki velük és megmondtam a telefonos hölgynek - /legyen csak meg rögzítve nekik-bár tudom sokra nem megyek vele :((( / - az fájt a legjobban, hogy ez alatt az idő alatt le sem szartak, más jellegű szolgáltatásoknál már kitalálnak valamit a hűséges embereknek. 6 év után volt egy véletlen lemaradt csekk. Majdnem főbe lőttek miatta. Majd mikor megtudtam tőle hogy a csillagászati összegű KIT csomag tartalmát ki tudom hozni fele annyiból is LAN nettel !? - na itt elszállt az agyam. Elküldtem őket a picsába telefonon keresztül. Mondtam, hogy most bemegyek és felmondok mindent. Így is tettem. Azóta Digi-s lettem. Nem mondom, hogy kánaán, de tökéletesen meg vagyok elégedve vele. A TV-je lehetne kicsit minőségibb, meg a választék..de elmegy/amennyit én TV-zek/. Telefon mindegy, az internet viszont leírhatatlan.80 mega folyamatosan. Ki sem tudom használni. Az ár pedig. A féléves akcióval is az éves átlag 5200 körüli lesz. Azért nem mindegy.
    16 lakásból kb 10 ben már digi van a házunkban. Na ezen gondolkodjanak el.

    a vizesember

Aktív témák