Keresés

Aktív témák

  • tikodi

    tag

    válasz RootRulez #9859 üzenetére

    volt itt fórumon ha jól emlékszem aki erre panaszkodott, hogy a próbahónapban semmi gond nem volt :P

  • dbius

    veterán

    válasz RootRulez #9859 üzenetére

    6/1 most nálam:

    Mondjuk nagyon érdekes, mert mind a letöltés, mind a feltöltés az utolsó pillanatban ugrott fel erre a szintre, előtte kevesebb volt jóval :U

    Simán el tudom képzelni, hogy a teszthónapban megkapj egy prioritást - azt a reményt keltve, hogy minden rendben - szerződéskötést után pedig majd hagyják megtapasztalni, hogy milyen is az igazi fibernet.

    Te döntöd el, hogy előfizetsz, vagy sem, én csak a saját tapasztalataimat írtam le erről a bandáról, túlzás nélkül, amit a saját bőrömön tapasztalok. Tapasztalataim alapján pedig senkinek nem ajánlom ezt a céget. Ha tehetném, már rég nem lennék az ügyfelük.

    van pár fibernetes haverom és mindig mesélik, hogy itt ástak ott ástak ezt fejlesztették azt fejlesztették

    Amilyen rendszerük van, van is honnan-hová fejlődni. Nálunk pl. maguk a szerelők mondták el, amikor kint voltak nálam, hogy egy g@né cég, a legtöbb helyen csak panasz van rájuk, mert egyszerűen túlterhelt a hálózat, mindig ott bővítenek, ahol a legtöbb panasz van - ergo tűzoltás folyik -. Azt hiszem azért ez is sokat elárul egy cégről, mi érdeke lenne a saját embereinek ilyen véleménnyel lenni a cégről.

Aktív témák