Új hozzászólás Aktív témák

  • ono88

    csendes tag

    Sziasztok!

    Elég tudatlan vagyok a témában ezért fordulok hozzátok segítségért. Szóval egy sx405 nyomtatóm van. A patronokkal sok problémám volt, mert volt amikor vegyesen használtam eredti epson patron és utángyártotat. Sok helyen utánolvastam és azt írták, hogy ezt inkább kerüljük el, mert így az eredeti miatt letiltja az utángyárottakat is. Egy ideje már csak utángyárot sorral megy a készülék. 1 hete azonban nyomtatás közben a félig tele lévő fekete patront fogta és letiltotta. Ezek után kicseréltem egy újra. Pár oldal nyomtatás után letiltotta a mangetát és a sárgát. Mindig ugyanolyan márkájú patronsort használtam, ez a Printlab patronokat jelenti.

    Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám gazdaságosan használni a nyomtatót, hogy ne kelljen mindig eredeti patront venni és az utángyárott is 100%-ra működjön. A chipreseterek mindenféle utánygárott patronnal kompatibilisek? És az előbb leírt patron letiltás után is lehet resetelni a patront, tehát menni fog utána? MIlyen chipresetert ajánlotok?

Új hozzászólás Aktív témák