Új hozzászólás Aktív témák

  • czappa

    aktív tag

    Csatlakozom az előttem szólokhoz, azaz én is egy évet voltam ott, programtervező matematikus szakon, bár asszem indult most egy kimondottan főiskolai képzés (programozó matematikus - és szvsz erről írt a topicnyitó), de nem hiszem, hogy elvárás szinten lényegesen különbözne.
    Egyébként a szakot lehet szeretni, de ott inkább a matekra mennek rá. Ez még nem gáz (zh-k), de aztán jön a CSAK elméletet tartalmazó vizsga és ahhh, kár a gőzért. Linalg, progkörny tetszett a bevezetés a programozásba tárgy (és az előadó) egy vicc (értelmetlen). Logika mama, meg - izlések és pofonok - a falra másztam tőle.
    Most sikerült lehúznom a helyet, pedig nem volt szándékom, ha bírod és nem zavar a sok matek, akkor Bp egyik legjobb egyeteme/szaka lehet ez a suli.

    Asszem Tildy írta, hogy csak profi programozóknak ajánlott, háát nem tudom. Egy profi programozó ütni tud a bevprog című tárgytól. Amúgy van ismerősöm, aki velem együtt vált és ő programozóként dolgozik, ez azért elárul vmit a suliról. :DDD
    (mind ketten bmf-nikre mentünk, holnap kezdünk)

Új hozzászólás Aktív témák