Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz orientcx #7098 üzenetére

    Milyen software-ket kellett telepíteni X52-höz? Nekem Pro van, ami sztem elektronika és sw terén tök ugyanaz, de semmit nem telepítettem hozzá.
    ED simán felismeri, és bead egy alap kiosztást rá.
    Ha kaptam is valami lemezt hozzá, most fent figyelget a szekrény tetején, a dobozában.
    Másfelől még az X52 gombjai is kevésnek bizonyultak, ha teljesen ki akarom zárni a billentyűzetet, sajna nem elég. :(

  • baphomet

    senior tag

    válasz orientcx #7098 üzenetére

    X52/X52Pro-hoz még néhány trükk:

    Az játékban csak akkor érhető el az összes kezelőszerv, ha az alap driver mellé felteszi az ember a smart technologie vagy mifene profilozó segédprogramot is, viszont, ha játék futása alatt megnyitva tartjuk a joy tulajdonságok control paneljét a teszt a fülön, akkor pöcökegéren kívül minden más kezelőszerv elérhető a segédprogram nélkül is.

    Én full scale-n szeretem használni a gázkart, így viszont elég zavaró a 20 és 80%-ra beállított limiter, viszont 50%-ra -ami így ugye a 0 tolóerő- jó volna, ha volna.
    A limiter eltávolítása pár perces meló, bármikor visszacsinálható, maradandó kárt nem okoz, az alanti linken képeken mutatva lépésről-lépésre:
    http://www.devrimbabacan.net/dcs/mods/X52Pro/

    A 50%-os limiterhez meg fel kell celluxozni egy vékony gyufaszálat, vagy drótdarabot az 50-es csíkra, belőni a játék beállításainál egy kis deadzone-t rá, és csókolom.

    pitepeti71: Én a pinky triggert shift-nek használva már minden szükséges dolgot rá tudtam pakolni

    [ Szerkesztve ]

  • gigafun

    senior tag

    válasz orientcx #7098 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a Hotas-témában leírt infókat. A helyzet az, hogy kormányból unokatesómnak is Logitech G27 van, úgyhogy nem valószínű, hogy Hotasből beérné egy gyengébb minőséggel. Meg a kevés gomb is a Thrustmaster ellen szól. Igazából csak arra lettem volna kíváncsi, hogy az új TM felveszi-e a versenyt a használt Saitekkel.
    Egyébként az x52 pro mennyivel jobb az x52-nél? Vagy csak drágább?
    És ha már ennyit költ rá valaki, nem jobb egy x55? Az már csak 2-3 ezressel drágább az x52 Pronál. A Warthogot már nem említem, mert az már nagyon más kategória.
    Azért kérdezek ennyit, mert majd én is tervezek venni valamit.

    A később-kelős család modult nem sok helyen lehet kapni. Van néhány titkos, felfedezettlen Thargoid rendszer, ahol pult alatt árulják. Sajnos Galaktikus Credittel nem lehet fizetni, és az ára kb 350k flainiai pitykebigyó volt. A gond csak az, hogy a flainiai pitykebigyó csak flainiai pitykebigyóra váltható. Szóval nem egyszerű. ;]

Új hozzászólás Aktív témák