Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Nekiláttam a SB-eket feltolni az új rendszer szerint, mert az valamivel jobb, mint ami eddig volt(Mivel abból 7 db van fent, lusta voltam mindre a régi rendszer szerinti kb végtelen számú kísérletet megpörgetni a tökéletes upgrade érdekében, így azok eddig csak amolyan erős közepes szinten voltak). Viszont a mostani szisztéma szerint a maxhoz nekem átlagban még így is kb 10-12 próbálkozás kellett/db(hiába indultam négy max-ról), emiatt elfogytak a refined focus crystal-jaim. Sebaj, régebben a nagyobb kalózok csak úgy f¤sták magukból az ilyet, hát indultam is egy kis pofon parádéra(Jó hogy már hetek óta nem vadásztam, de arra a bénázásra, amit ott műveltem, még az sem mentség:(:U:B). Viszont ezek a rohadékok a kívánt cuccból egy árva megveszekedett db-ot sem könnyeztek ki magukból. Ma még teszek egy próbát, aztán nem küzdök vele tovább, majd lesz, amikor lesz magától is, annyira nem feszít a vágy. A PP-m viszont nagyon tuti lett, egy ilyen frissítést mindenkinek melegen ajánlok. A régi négyesre volt pörgetve, + 30% hőtermelés büntivel. Az új rendszerben már eleve csak hármas maxig toltam, és a nem mellékesen látványosan megnövekedett power kapacitás mellett mindösszesen csak 3(!)%-al nőtt a hőtermelődés az alapváltozathoz képest. Imádom! :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák