Új hozzászólás Aktív témák

  • zizol

    aktív tag

    válasz xigris #7 üzenetére

    A fülhallgató kimenete és a saját hangszórója is nagyon hangos. Minőségét nem tudom megítélni, mert keveset volt a kezemben,fülessel talán nem is próbáltam, de erősítőre kötve semmi problémát nem hallottam minőségben sem.
    Anyaghasználat szerintem simán elfogadható, árához képest mindenképpen. Hátlapja puha, amit én nagyon szeretek, mert nem csúszik, de az lehet, hogy idővel megkopik. Még nem látszanak használati nyomok, pedig a fiam nem különösebben óvja.

    Ami még eszembe jutott:
    Wifi nem világbajnok, de elfogadható. (kb. közepes)
    etotalkról rendeltük. MIUI-val érkezett, van rajta magyar nyelv és 4.4-es droid.
    Ára 99dollár volt + szállítás. A DHL nagyon gyors volt. 5 nap alatt itt volt úgy ,hogy beleesett a hétvége.
    7e Ft áfát fizettünk.

    Az összes gondom a telefonnal, hogy a beállítások/alkalmazásokon belül, ha rányomsz egy alkalmazásra, akkor hibával kilép. Így ha el akarok távolítani egy alkalmazást, vagy meg akarom nézni a tulajdonságait, akkor a főképernyőn kell hosszan rányomni az adott ikonra és ott lehet kiválasztani az "alkalmazás tulajdonságai"-t. Más hiba eddig nem jött ki, ezzel pedig együtt lehet élni.

    Üdv, zizol

Új hozzászólás Aktív témák