Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zengoe

    csendes tag

    válasz zezoka #786 üzenetére

    Ha visszaolvasol a fórumban, akkor láthatod, hogy többeknek (nekem is) HDMI 1.4 nélkül, akár vga-n keresztül is sikerül 3 d-t nézni. Projektoromon lévő hdmi 1.3 van, de vga-n keresztül is lehet 3d-t nézni. Nagyon nem értek hozzá. De tudtommal csak az egységes szabványban, így a hibalehetőségek lecsökkenése, vagyis az egyszerűbb működés az, amit a HDMI 1.4 hoz lényegileg 3d-ben. Nem magát a lehetőséget.
    Szerintem semmi újat nem mondok ezzel. A beállításokat is szerintem csináljátok. Vagyis vga kártyán a projektor által támogatott felbontásban 120Hz-as képfrissítést kell beállítani. A projektoron is be kell kapcsolni a 3d-t. Ehhez még kell egy 3d-t lejátszani képes progi, amelyben be kell állítani a projektort a kijelzőnek (pl. TotalMedia Theatre-nél az első opciónál a 120Hz LCD kijelzőt, sview-nál shutter glasses-t (fehér kontroll fénnyel), stb.). Jó beállítások mellett is volt, akinek nem sikerült. Nálam is úgy volt, hogy egyik progival ment, másikkal pedig nem. Hogy miért nem tudom. Többen úgy gondolták, hogy AMD-s vga kártyákkal könnyebben sikerül a beállítás. A HDMI 1.4-től a jobban hozzáértők azt várták, hogy kevésbé lesznek beállítási gondok az egységes szabvány miatt. Nem hiszem, hogy tudtam újat mondani.

Új hozzászólás Aktív témák