Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz zengoe #73 üzenetére

    Majd írd már meg légyszi, hogy a "page flip" menün belül melyiken volt amikor beindult a DLP szemcsid, hogy okosodjak egy kicsit DLP-ben is, mert én még rágom a csontot, hogy mi legyen otthonra.
    Az Acer P1303W projektornak 1280 x 800 a natív felbontása egyébként. Azon próbáltad? Ez ugye 16:10 -es arány és ha ezt nem dobja fel a VGA meghajtó, mint választható felbontást amikor csak a proji van rajta akkor az biza VGA driver miatt lesz hacsak nincs valami telepítője a projinak külön.
    Én amiatt voltam szopóágon egy MacPro-val, hogy amikor nem tükröztem az asztalt, hanem kiterjesztett asztallal operáltam, akkor a második asztal felbontásválasztójában csak a 4:3-as arányú felbontásokat ajánlotta fel a VGA meghajtó függetlenül attól, hogy mi volt a kábel másik végén, a projektor meg 16:9 natívban, így a vászon fele ment a levesbe, mert ha a projin állítottam aspect-et akkor meg széthúzta a képet. Mondanom se kell a Mac-ben is Ati VGA van, sajna még mindig nem tudnak normális drivert írni :(

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák