Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SimonMágus

    aktív tag

    válasz zengoe #7 üzenetére

    Szia, na akkor válaszok a kérdésekre:
    1. Nincs jelentősége, de azért netes fórumokon általános tapasztalat, hogy az Nvidia technológiája valamennyivel megbízhatóbban működik, ez főként a külön transmitternek köszönhető, cserébe természetesen drágább a hardver, viszont ingyenes a driver és a lejátszóprogram hozzá. Szóval a mérleg mindkét oldalán vannak tényezők, érdemes utánaolvasni, és az alapján dönteni.
    2. 3D képnézegető programmal, többet is lehet találni a neten.
    3. Ez a kérdés erősen függ az 1. pontban foglaltakban hozott döntésedtől. Ha megelégszel a DLP Link funkcióval, és tényleg a prezentációra és képnézegetésre használod elsősorban, akkor jobb a P1303W. Ha inkább az Nvision mellett döntessz, akkor maradna a másik, de akkor én inkább már az eMachines V700-at javaslom, szintén az Acer gyártja, tulajdonképp egy átcímkézett H5360, amit ha egy ingyenesen letölthető inf fájllal telepítessz, akkor 5360-asnak látja a számítógép is. Én 139k-ért vettem újonnan, bontatlanul, garanciásan, számlával úgy, hogy adtak hozzá egy Acer DLP Link szemüveget is (ami 22k legolcsóbban a neten).

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák