Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisszoli0707

    tag

    válasz Slashinho #696 üzenetére

    Bocsánat,nem olvastam végig a problémádat,de úgy látom,eleve nem jó a videókártyád.Vagy megvan az NVidiához a hozzá való kitt is?Ha nincs,akkor meg venni kellene egy olcsó,de "hatásos" ATI kártyát,hirtelen nem is emlékszek az enyémben milyen van,mert nem vagyok otthon,de ha visszanézed a hozzászólásaimat,ott leírom a tapasztalataimat.
    Nos,ott azt is leírom valahol,hogy olyan ATI kártya kell,amelyik támogatja a beállításaiban a 120Hz-et,ezt a kártya speciális beállítások-->üzemmódok beállításai közt találod meg!Asszem' 8 ezer forint körül vettem a karit újonnan ,boltbol!Mondjuk rá is van biggyesztve a dobozára,hogy 3D támogatás,de az a sorozat és az afelettiek mind támogatják a 3D-s megjelenítést,lévén,hogy beállítható gond nélkül a 120Hz,persze nem árt a legújabb drivert feltenni hozzá!Szemüveg mindegy milyen,csak DLP-s legyen!Nekem volt kínai is,most NEC-ek vannak,kissé kényelmetlenek,cserébe strapabíróak!De ATI kártya kell,méghozzá nem mindegy,milyen!Egyébként nekem a fórumon Gezu79 segített sokat/KÖSZI! :)/,ajánlom figyelmedbe a tapasztalatait!Ja,és okvetlen telepítsd fel az FFDShow-t,mielőtt elkezdenél bármit is állítani,mert anélkül SE fog menni,PC-s filmezés esetén.
    Nvidiával is megy,de akkor a saját szemüvege,valamint kittje kell hozzá!

    Ha van valami kérdésed,szivesen válaszolok,akár az én összeállításommal kapcsolatban is,utólag visszatekintve sokkal könnyebb beállítani,mint amennyi időt eltöltöttem a rákészüléssel!

Új hozzászólás Aktív témák