Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz katt777 #270 üzenetére

    Nem találkoztam ilyenekkel. A whiskey főző üzemben én sok embert leütöttem, elaltattam, mégsem támadt rám Slackjaw. Nem hinném hogy bug lenne, sztem valakit kinyírhattál, aki a bandához tartozik. Emilyvel sem volt problémám, elhúzott elsőre.

    Mindenkit, akit közvetlenül, vagy közvetve te nyírsz ki, ölésnek veszi. Ha ledobod az emeletről, ha leütöd, vízbe esik és megfullad, vagy öntudatlan állapotban megeszik a patkányok, amelyeket megidéztél, agyonüti az áram a kapuban amit megbuheráltál stb. ez mind beszámít.

    A káoszt pedig kumuláltan számolja: tehát ha egy küldetést alacsony káosszal csináltál meg, de az előzőben sokat öldököltél, akkor az összesített káosz magas marad. Az alacsony káosz végigjátszás nehéz, sok türelmet igényel. Én a legnehezebb fokozaton toltam, és a low-chaos végigjátszást sem sikerült teljesen ölés-mentesen megcsinálni: 3 áldozatom volt a teljes játékban (a főgonoszokat sem öltem meg; mindig akadt valamilyen "elegánsabb" megoldás). Rengetegszer kellett visszatölteni egy-egy helyzetet: sztem neked ehhez nem lenne türelmed. Sztem haladj ahogyan éppen kedved tartja, aztán másodjára már könnyebb kísérletezgetni, amikor már jobban kiismerte az ember a játékmechanikát.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák