Keresés

Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Sirandrish #48305 üzenetére

    Nem vágom a DH-t akkor azt benéztem, de az a wand loh-al nehogymár ne érjen két millát. Pecs előtt 2 milláért kaptál egy 1000 DPS-es kéket a nagy semmivel kábé, ezen meg még int is van a loh mellé, egy ilyen 5 millától indult akkor mosmeg kettőért se kell? Az amulet 3 milláért nem kell? Ilyen magas str crittel nem volt egy darab se 10 milla alatti BO-val mosmeg kevesebb mint a harmadáért se kell? Mi a fax van? Mindenki eladta az aranyát? A sok gold vásárló meg milliárdosként csak a toppot nézi?

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Sirandrish #48309 üzenetére

    Wizardot viszek az elejétől és ennél gyengébb wandokat adtam el 3 miillákért csak a loh miatt. Ha kettőt se ér akkor nyasgem. Amu meg ha ez se ér semmit akkor vazze mi ér és az hol esik? Most akkor aki nem 200k DPs-el farmolja végig 5 percenként az act3-act4-et az felejtse el az AH-t vagy mi? Kiváncsi vagyok hány embernek esik ennél jobb cucc act1-act2-ben. :(

    Persze ha jobb armor-t akarok annál ami van annak ugyanúgy 10 milla körül/fölött van iteme. Áhh, tiszta káosz.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz DjDanee87 #48315 üzenetére

    12 millát buktam. Illetve 9-et konkrétan a kápéból , mert 3 millát tudtam kivenni azokból a cuccokból, amiket azért vettem meg, mert nagyon alacsony volt a BO-juk ahhoz képest amit értek. Szokásom volt befektetni, mert szar volt a droppom. Ha azt is számolom ami rajtam van, szóval hogy azokat mennyiért vettem annó akkor meg pff, kisemmiztek kb. és most meg kéne a +res ugye, mert Gohm-ból ömlik a bélgáz és ezzel a ressel a 60k DPS-em kevés hozzá, ütni kéne állandóan hogy beleférjek az időbe de néha futni kell előle, lehet hogy sokadikra sikerülne, de ahelyett hogy próbálkoznék, most itt dühöngök, hogy fostos 10 millát nem lehet összeszedni sehogy, hogy vegyek egyetlen itemet ami egy picit ad a DPS-hez még és sokat a reshez. Tisztára olyan, mint ha pucér lennék, mert ami rajtam van az kvázi filléres ami meg kéne az meg tízenmilla.
    ...és akkor ilyen 1-2 százezres nagyságrendű történetet tudsz farmolni ha minden megy a kovácsnak, pfff, megin' rajta vagyok a hosszú cicin :C

    Meg kellett volna venni megjelenéskor csak elfogyott aztán meg engem nem érdekelt és 1 hónappal később kezdtem a karit és ez már pont elég hogy ahhoz hogy állandóan benyelem a tutit

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz FehérHolló #49526 üzenetére

    Azt sosem értettem, hogy ennek mi értelme. Most az miért jobb ha nem mittom 4db lvl63 itemet találok, hanem 4+n darabot? (már ha igaz egyáltalán) Max pár fillérrel többet fizet a kovács, de alapvetően én már az extra goldnál vettem észre relatíve még az elején, hogy a világon semmi értelme. Kétszer végigrepültem annó régen hellen a háborún egészen a bossig archon-nal és a másikhoz képest több mint +100% extra gold szerelésben párszázzal kevesebb (!!!) arany hullott, mint extra gold nélküli cuccokban ugyanott, ugyanazon a szakaszon és kétszer repültem végig extrával is és anélkül is, tehát összesen négyszer és semmi különbség nem volt. Kb. akkor lehetett volna több arany az extrával, ha minden kő alá benézek és minden hullát kifosztok, talán, de mivel ezt egyik esetben sem tettem meg, ezért szerintem semmi értelme átöltözni ha ennyire nem látszik a különbség... ezek után gondolom mf-el is ez van.

    Rajtam is van mf, mert random azért rákerül az emberre amikor már inf act3-at farmolja, de semmi hasznát nem látom. Én úgy csinálom, amikor farmolok, hogy minden kéket és sárgát felveszek és amikor tele az inv telepor, eladom a kovácsnak és goldban nézem, hogy mi újság van és akármit veszek fel ugyanaz jön ki átlagban a vonatkozó útvonalon, bárki kipróbálhatja, szóval nyasgem. :U

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Agro #49630 üzenetére

    A pecses lvl up ér valamit, magam is tapasztalom, gyakorlatilag már multiban nem is éri meg farmolni. Egyedül sokkal nagyobbat lehet kaszálni, de most az itemeken lévő mf az amit fikáztam.

    (#49632) mikromanus

    Azt rosszúl teszed ha csak a sárgákat szeded fel. Rengeteg köztük a gagyi 6-800 goldos cucc, míg egy középszar kétkezes kék fegyó minimum 1200 gold, de többnyire 2k körül van darabja és azonnal látod az árát a földön ctrl billel. Válogatni meg csak akkor tudsz, ha felderíted a sárgákat, na szerintem pont az vesz ki a lendületből. Az hogy nyitok egy kaput és végigklikkelem a kereskedőnél az összes itemem majd futok vissza szerintem tök nem... én ezt a sárgára klikkelést ki is vettem volna a peccsel a fenébe. Tök felesleges időhúzás. Ha el lehetne adni zsákbamacskát akkor érteném, de így nettó időhúzás, semmi több. Legalább várni ne kéne, ha már klikkelni kell rá...

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Gorneck #49660 üzenetére

    Nekem sokkal kevesebb goldot dob csapatban időarányosan. Egyedül sokkal több mobot szedek le, mert csak a tuti helyeket farmolom, ugrálok ide-oda, csapattal meg ez a nyitogassunk ki minden ládikát marhaság megy, különben nem találják egymást az emberek. Ha otthagyod a csapatot akkor meg lassabban haladsz, mert több a mobok HP-ja, viszont nem donak többet. Időarányosan egyedül sokkal többet farmolok az tuti.

    (#49661) F-ECT$

    A kék zárójeles szint a lvl60 után.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz mikromanus #49632 üzenetére

    Amúgy nem hordasz te invben felesleges szarokat magaddal? Azért olyan gyorsan nem lesz az tele, ha üressel indulsz meg amiben csak egy hp poti van aztán csók, kell vagy 5-10 perc. Meg amúgy annyi idő alatt amíg én nyitok egy kaput, odafutok a kereskedőhöz és végigklikkelem az összes kéket te kábé felderítesz 4-5db sárgát amiből kb. 3db 3000 goldot se ér összesen és még nyithatod a kaput és mehetsz eladni. Én úgy vagyok vele, hogy már nem is nézem mi az a kék, mert a ctrl+nzegetés is csak lassít, felveszek mindent amíg tele nem leszek, ha tele van beszól és tiplizek vissza. Ha kevesebb a sárga az csak jó, de kb olyan fele-fele szokott lenni és így is rühellem, hogy mennyit kell várnom miattuk, ha csak az lenne eret vágnék magamon a faluban.
    Lehet okoskodni, mit éri meg felvenni, de onnan hogy nem találtál semmi AH-ban eladhatót, ami elég gyakori csak a stopper számít a többi meg csak önáltatás.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz maross #49682 üzenetére

    Hogy hagyod ki, amikor fullos legend itemek mennek manapság ilyen áron? Kékben semmit nem lehet kihagyni, oda se kell figyelni. Sárgát meg nem tudod nem megnézni, ráadásul kemény párszáz goldért visszavásárolhatod a kereskedőtől ha már az ujjadban van a klikkelés, nem tagadom volt már ilyen, de visszavásároltam és ment az AH-ba. Utoljára meg kb. lvl 50-nél volt egy kétkezes bot amit tudtam használni, az összes többi ha ért valamit is gyengébb volt annál, mint ami rajtam volt akkor perpill, vagy csak simán barbár meg DH cucc volt amit egyáltalán nem tudtam használni.

    Hardverlesen

Aktív témák