Keresés

Aktív témák

  • priti

    addikt

    Gyajabojó 3 :))
    mikójömmá ki? mikójömmá ki? mikójömmá ki?

    Ha van megjelenési dátum dobjátok fel az első hsz-be plíz.
    Ez az igazi nullíkús péntek éjjel egykor kockulós gáma már nagyon hiányzik. Utálom , hogy nincs időm játszani és ha van is fáradt vagyok hozzá. Elkezdtem a crysis-t cép&jó, de figyelni kell, különben elhullok szóval a jóég tudja mióta játszom, de még mindig csak a repülőgépnél tartok... mindig csak ilyen 20 percekre van energiám, na de majd az új gyajabojóval megin beindul az ovi. tittirííí :DDD

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Sirandrish #1217 üzenetére

    wáhá-hájóóhogy :)
    megnéztem a videót és maradt az igazi bambulós frecsok ehehehh ... páratlan :DDD

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Sirandrish #1245 üzenetére

    Pontosan mire alapozzátok, hogy tuti hogy még 1-2 év mire megjelenik?
    Csak azért kérdezem, mert a video-ban egy mapnyi funkcióiban teljes játékrészt csodálhattunk meg, ha tetszik kvázi demóval játszott a srác és nem kizárt, hogy úgy húzzák le a célközönséget, hogy egy rövid "első részt" adnak majd ki és utána kiegészítő lemezeket kell majd vásárolni, mint a kettőnél volt az expansion set és ezen kiegészítésekkel lesz csak teljes a tárgyak,fegyverek és szintek sora a szingliben ;]

    Ráadásul ne felejtsük el, hogy nagyon kezdenek elmenni az ilyen típusú játékok a fizetős multi felé, így azt sem tartom kizártnak, hogy a kiegészítők csak szerver oldalon lesznek először elérhetők és otthoni szinglire meg csak egy kvázi lebutított változatot kapsz ami effektíve egy kliens, amiben van egy szingli, amit 1 óra alatt végigtolsz egy karakterrel így kaptál 4 órányi játékidőt teszem azt ha 4 karakter lesz mondjuk, ami korántsem versenyképtelen a mai átlag tekintetében egyrészt, másrészt a fizetős multi sokkal nagyobb pénzt hoz a készítőknek és ez szkeptikussá tesz a tekintetben, hogy beleölnének rengeteg pénzt egy bazihosszú szinglibe, amikor a dio2 a multik királya volt annó és vezette a szerverlátogatottságot utcahosszal, szóval én egy remek hangulatú játékot várok inkább, amire ráharapsz és befizeted magad a szerverre, miután elolvasod hogy a szerveren tízszer több fegyver ellenség és ki tudja még mi van, nem csodát.
    A pénz az pénz és a szerverek üzemeltetése sokkal de sokkal olcsóbb, mint marketingcsatornákkal az áruházak polcain tartani a kiegészítő lemezeket és a dio nem az a név, amiből nem akarnak/lehet sok pénzt kivenni. Nemhogy szkeptikus vagyok, hanem szinte egyértelműnek látom, hogy az alap dio3 egy remek hangulatú játék lesz ugyan, de rövid.
    Emiatt nem értem mire alapozzátok, hogy még évek kellenek a befejezésig...

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Wentar #1290 üzenetére

    Ha dolgoztál benne, akkor potosan tudod, hogy rengeteg tőke megy manapság a játékiparba, mert rájöttek, hogy rengeteg pénz van benne, de attól, hogy a tőkések ha tetszik rátették a kezüket és kiveszik a pénzüket teszem azt a társasjátékokból és belenyomják a tőkét a videójátékokba még nem változik meg a gondolkodásmódjuk és az egész egy profitorientált üzletté vált, válik egyre inkább, ahol a fogyasztói szükségletek kielégítése másodlagos a profitmaximalizálás mögött, így inkább csak a piaci szegmensek megszerzésére irányul a verseny és adott műfajokban kartellszerű működésre utaló egyformán minőségi játékokat látni egyre inkább. Funkcióiban új játékmenetek fejlesztésébe nem nagyon kezd senki, mindenki a meglévő játékmenetekre építve készít egy új történetet, így egy játék eladhatóságát a grafikai megjelenésben elért versenyelőny határozza inkább meg.
    A tőkéseket csak az érdekli, hogy minél nagyobb haszonra tegyenek szert minél kisebb kockázattal. Ők tipikusan bankárfejjel azt mondják, hogy nem az a jó befektetés , ami a legtöbb pénzt hozza, hanem az, ami a leggyorsabban megtérül. Utálják a kockázatot.
    Ha megnézem a videót a dio3-ról azt látom, hogy már most sem kimagaslóan szép, hanem azt, hogy van egy ma még versenyképes grafika és egy felépített "márka", melynek egyvelege biztosítja az eladhatóságot, viszont ha utána belegondolok, hogy hogy nézett ki egy FPS játék 2005-ben és hogy néz ki most a crysis akkor ha én lennék a tőkés az lenne az első kérdésem, hogy ha csak 2011-re lesz készen akkor ki fogja megvenni? Meg fogják e venni, vagy addigra óriási bukás lesz az egész? Szerintetek a tőkés kockáztatni fog és mégtöbbet fektet bele, szerintem nem.

    Az a kijelentés pedig, hogy 6 óránként lesz valami extra az ellentáborban meg egy egyszerű üzleti fogás szerintem, mert jobban hangzik így, mint az mondani, hogy lesz egy adott helyen 1 főellenség , ami minden nehézségi szinten változik majd. A 6 óra pedig tipikusan mutatja ugyancsak az 1 órás játékmenetet, amit írtam, mert tipikusan abból lesz 6 óra átlagosan júzernél mert mindenki szöszöl az invertoryban meg nézegeti a fegyókat, vásárol, tárgyakat keres stb.-stb., szóval nem csak végigrohan aztán kész. Egyszerűbb jól eldugni egy tekercset egy mapon, hogy fél órát keresd, körbevenni feléledő ellennel, hogy ne unatkozz, mint készíteni egy kétszerakkora pályarészt és hopp ott is a játékidő. Szóval ez a szubjektív véleményem ugyan, de szerintem rövidebb lesz, mint a kettő viszont hosszabb lesz a kiegészítő, mint az expansion set volt és így lesz a végén kb egyformán hosszú a két rész.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Sirandrish #1298 üzenetére

    Lehet, hogy nem rövid, de akkor viszont már a 70%-a kész van, mert én meg azt nem hiszem el, hogy a Blizzard azzal akar kijönni 2011-ben, amit ezen a videón láttam. Nézd már meg kritikus szemmel levéve a dio szemellenzőt, hát már most se egy hú de nagy dobás ahogy kinéz, hol lesz ez 2011-ben? Sehol. Tegyél már a géppedbe egy 3 éves videokártyát, aztán tegyél mellé csak egy felső-középkategóriás mai kártyát... áhh, ha ezt el karják adni max 1 évük van.
    Jó a dio játékmenete, de annyira azért nem nagy dobás, attól mert nagy név, még lehet vele bukni, lásd Doom 3. Azt is elkente a konkurencia, mint a cart.
    Egyébként nem emlékszem rá, hogy fikáztam volna a diablot, nekem is a kedvenceim között volt annó, mondjuk a mai napig a fallout2 az egyetlen játék, amit háromszor is végigvittem, így én a fallout3-at sokkal jobban várom, mint a dio3-at.
    Én azt utálom a mai típusazonos játékokban, hogy túlbonyolítják. Az odáig renben van, hogy kell 3 tárgy, hogy teszem azt feltápolj egy fegyót, de amikor mind a 3 tárgyat további 3-3 tárgyból kell összerakni de a három tágyat megszerezni csak ekkor meg csak akkor, meg csak ha előtte ezt+azt megcsináltad , de csak ha rögtön utána beszéltél a tököm tudja kivel, na jóóóó ez már nekem sok. Engem egy játék se köt le annyira, hogy órákig görnyedjek a net előtt, hogy most miből mit lehet összerakni. A dio2-ben megvolt az áldott középút, de ugyanakkor a nagy fanok is megkapták az extrákat, szóval el volt találva, jó gáma kétségtelen, de azért ne misztifikáljuk túl. Mostmár erős a konkurencia is.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Integra #1323 üzenetére

    Apellál a frász. Hülyeség. Csak mondjuk el tudtam volna képzelni teszem azt ló felé hajazó akármiket, amikről áliász lovasroham címén ezerrel kapva a tápot a támadóértékhez alacsonyabb szinten is lehetne osztani az áldást magasabb szintű mobokat téve ezáltal gödörbe, vagy valamit, ami új, amitől több, mert így csak egy új grafikáról beszélünk, ami megintcsak engem igazol, illetve azt, hogy egyre inkább a grafika és kizárólagosan csak a grafika biztosítja a versenyelőnyt, mert a játékmenetekbe senki nem mer belenyúlni.
    Nem feltétlen kell, mert jó az úgy, ahogy van persze, csak ha egy konkurens meg bedob valamit, ami hasonlóképpen frecsokcentrikus és ezerrel tele van új dolgokkal, akkor a diablo ha bukni nem is, de kevesebb pénzt fog hozni a befektetőknek és annak mi isszuk meg a levét, mert ha valamiben nincs pénz, akkor abba nem fektetnek annyit és szakadéknyi különbség lehet kiegészítő és kiegészítő között nem beszélve a peccsekről, amik nem is keltenek feltűnést ha nincsenek, de azért bizseregne a nunid, ha egyszercsak ott lenne egy 1.1-es patch, amitől +20 féle fegyo esne ki a mobokból és stb.
    Szóval ezt így elég vékonynak érzem 2010 utánra.
    Amúgy teljesen téves a hozzámállásod, egyszerűen arról van szó, hogy szerintem nekünk "rajongóknak" üzleti szemmel is sokkal jobb lenne ha gyorsan kiadnák ezt a hármat és ha sok a fejleszteni való még, akkor a kiegészítő helyett legyen inkább dio4. Azé' méla undorral, duzzogva bevállalunk egy négyet is nem? :DDD
    A dio2 lemezeinek eladásai is jól mutatják, hogy ha a 3 tök ugyanaz, csak új történettel és grafikával akkor is tarol, akkor meg mi a carnak kell még ülni a 3. részen 2-3 évig? Legyen inkább most dio3, 2011-ben meg 4 az újításokkal, mert ebbe csak a környezet rombolása került bele, ami elég sovány. Én nem apellálok rá, hanem félek tőle, hogy úgy fog járni, mint a doom sorozat és nagyon nem kéne, mert egyre inkább kihalnak a klasszikusok és egyre több a limonádé. Feltelepítem és fél óra. Tizenkettő egy tucat, hígul a felhozatal veszettül.
    Viszont a dio3-nál tetszik, amit látok, azt látom, hogy életbentart valamit, ami szerethető. Miért kell ez a görcsös bombaként robbanáshoz való ragaszkodás ha most, jó időben készen van a 3 annyira, hogy általa dőlhessen a pénz a negyedik részbe és életben tartsa a sorozatot? A szedjük ki a legtöbbet a háromból felfogást felém kapzsiságnak hívják, aminek nem szokott jó vége lenni. Pontosabban és legjobb esetben egyaránt az a vége, hogy megint nem lesz dio4 hosszú-hosszú évekig. Hurrá. Majd 2020-ban 3 gyerek mellett megnézheted a negyedik részt és ne felejtsük el, hogy ez a jó eset, mert a rosszban nem is lesz négy, lesz helyette 3 féle limonádé, ami tök jó meg tök szép, csak nem dio. Most ez mért jó? Pédát kéne venni a GTA sorozatról. Nem újítottak sokat, kiadták az új részt és amikor készen voltak az újításokkal kijött a szánándreász és tarolt és mi lett a vége? Ezerrel ment a tőke a GTA 4 -be. szvsz

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Most nézem, hogy innen le lehet szedni a dio3-at.
    Csak nem megjelent?

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Wolverine #1509 üzenetére

    Akkor vagy átverés, vagy premier előtti vetítés :) Létezik, hogy lenyúlták? Emlékszem a kaptárt fél évvel azelőtt láttam, mielőtt premier előtt vetítették a plázában :DDD ...szóval még azon se lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a teljes gém, de emiatt nem warezozok, annyira nem érdekel, csak kérdeztem.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Carpio #1834 üzenetére

    ...de akkor a szarnak nézetnek velem fél órás ingame videókat? Mikor láttam? már vagy fél éve legalább, ha megjelenés előtt pár hónappal kidobnak egy ingame videót kedvcsinálónak , hogy legyen előredelés az oké, de hogy így... ennek mi értelme van? Tiszta Duke Nukem ez is, komolytalan.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Na már szeptember lett a Q1-ből? Ez a gém is megjelenés előtt múlik el. Tiszta gyúk. Már egy skyrim utódnak, (ha sokkal jobb karakterépítést sikerülne kreálni persze) jobban örülnék.
    Valamit nagyon nem vágok, mert én el nem tudom képzelni, hogy valaki miért ad 200EUR-t egy béta kejért. A látottakból az jön le, hogy max multiban hentelni lesz jó. Nem hiszem el, hogy ha valaki kockára tolta az egyet meg a kettőt évekig, akkor ez a ráncfelvarrás leköti offline. Jó, persze a skyrim az egy nulla ha az ember kiismeri, hamar beláttam. De legalább voltak szépen kidolgozott helyek benne. Volt olyan helyszín, hogy csak lestem milyen szépen nézett ki.
    Ez a felülnézetes hentelde nagyon mély kellene hogy legyen ahhoz, hogy ne legyen belőle bukta, de ehhez képest ha jól olvasom színekkel és hasonlókkal pöcsölnek még mindig, szóval nem emelik a gém értékét, csak csicsázzák. Tartok tőle, hogy az alapjáték nagy csalódás lesz itt sokaknak. Sekély cuccot várok amit jó esetben max majd utólag fognak teletömni, de így a fél társaság nem is vágja majd, hogy a 600 kiegészítő után hová lehet eljutni benne, így felmész majd multiba az alapjátékkal és csak lesel majd kik mászkálnak körülötted, de hát ez még évek... még az alapjáték sincs sehol.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Wolverine #4671 üzenetére

    Nem kéne a játékboltokat leidiótázni, mert a marketingcsatorna részét képezik. Szinte evidens, hogy nagyobb, informatívabb és megbízhatóbb kapcsolati tőkére tesznek szert a terméket nagyobb számban értékesítők, mint egy turbómuki, aki egy cikkben leírja a véleményét a bétáról, miután kiverte, hogy kapott egy kejt hozzá.

    (#4667) maross

    Nyilván eladják. Nem vitatom. Az új COD is döntött rekordokat, mégis szarabb a fedezékredszer, mint az MW1-ben. Nem azt mondom hogy népszerűtlen lesz, csak hogy sekély. Ti szerintem már túl sokat vártok ettől a játéktól.
    Nekem sima ráncfelvarrásnak tűnik első blikkre, ami max hozza a dió2 színvonalát picit szebb graffal és ennyi, de ez a legjobb eset és egy picit sem lepne meg ha gyengébbre sikeredne, de ti szerintem itt fogtok kardotokba dőlni ha netán mégis gyengécske lenne a teljes. Jó a dió, de ennyire azért nem kéne elszállni tőle, főleg nem attól, ami látszik belőle. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz -conrad- #4676 üzenetére

    Tudod hogy van... Az ember igyekszik feltételezni, hogy a másik nem tapló :DDD A hivatalos bejelentést meg teljesen felesleges felhozni, mert itt nyilvánvalóan belső infóról van szó, ami hivatalos megerősítéssel nem szivárog ki.
    Az értékesítő a minél közelebbi megjelenési dátum reklámozásában érdekelt maximum, hogy több előrendelést tudjon adminisztrálni több e-mail címről amire aztán több reklámot küldhet. Már mi a fenének csapna a hasára és kamuzna egy a valósnál későbbi időpontot szerinted? Egy korábbit még értenék, de ennek semmi értelme. Nyilván hallott valamit, amit te nem és biztos benne, hogy a 9. hó előtt biztosan nem várható semmi. Most mit kell ezen hisztizni, meg idiótázni? Nem ez az első gém, ami csúszik a megjelenéssel.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz rt06 #4678 üzenetére

    Nézd ha nagyon agyonfacsarom akkor esetleg, de tényleg csak talán arra spekulál, hogy ha elhiteti a vásárlókkal, hogy még messze van a megjelenés akkor az unatkozó fele addig még vásárol egy másik játékot, míg ha a közeli megjelenésben bíznak akkor kivárnak így halasztva el a fogyasztást. Méjbi. De ez már annyira izzadságszagú, hogy nem valószínű, hogy ilyesmire spekulál bárki... Egyszerűen túl sokan tudják egészen pontosan, hogy hogy áll a dió3. Nem marad titokban. Meghallott valamit. Ennyi.

    (#4679) -conrad-

    Ha te most nyilatkozol, hogy én idén nem mondom többet azt, hogy "lófar" én viszont mondom akkor mi van? Semmi. Ne legyél már ennyire naív. Szerinted mennyire érdekli az érintett pletykagépet, hogy mit nyilatkozik a munkatársa, főnöke, akárki... hagyjuk már. Állandóan kiszivárog minden, max te nem tudod meg, de attól még kiszivárog. Ez csak egy fostos játék megjelenési dátuma ébresztő. Elő ne add már úgy, mint egy atomrakéta indítási kódját. Úgy el tudtok szállni, hogy őrület. Mer' a Blizzard nyilatkozta ééés akkor mi van?

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz rt06 #4700 üzenetére

    Lehet ezen rugózni, de ha belátható időn belül lenne a befejezés dátuma akkor már lenne hivatalos bejelentés is erről, szóval a Q1 valszeg csúszni fog. Ez már így feb. első hetének vége felé egyre nyilvánvalóbb.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Jazz #4706 üzenetére

    Ne ragadtasd el magad. Ez csak egy pletyka szintű félinformáció a fejlesztés állapotáról, vagy a megjelenés dátumáról. Jelentősége egyáltalán nem számottevő üzleti szempontból hivatalos megerősítés nélkül már élből.
    Ezen túl egyszerű eszközzel csökkenthető a hitelessége egy kiszivárgott infónak (ki kell szivárogtatni mellé másik 3 kamu infót, hogy senki ne adjon hitelt a pletykáknak), következésképpen a pletyka, mint probléma is kontrollálható üzleti szempontból, méghozzá olcsón. Semmi jelentősége. Nem fognak érte tartományokat leigázni nyugi. :) Értem hogy jó a reménybe kapaszkodni, hogy lesz itt még valami Q1-ben, de attól még csúszhat és olyvást tűnik, hogy csúszik is a gém. Ez van srácok.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Na milyen a kettőhöz képest? Gondolom már vagytok páran akik szétkockulták magukat és kialakult a vélemény.

    (Ha letöltöm és kreálok egy bnet fiókot ki lehet próbálni? Ha igen akkor ami ott lesz kezdő kari azt lehet továbbvinni ha megveszem, vagy elölről kell kezdeni a megvásárolt verzióval? Ja és mi a rák az a vendégkód amit az apróban hírdetnek? Valami bétatesztes időkben kiadott cucc? Vagy anélkül ki sem lehet próbálni? Már egy "demo" szintű dio3 is külön kegy? Mer' ha igen akkor nemtom hova szarjak, létezik hogy kvázi demót árulnak az apróban? OMG)

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Laraxior #17726 üzenetére

    pff, ez komoly, szóval most ki sem tudom próbálni, megvenni sem tudom, mert mindenhol elfogyott. Tök jó hogy meglejent :DDD
    köszi :R

    Szerk.: na és milyen a kettőhöz képest? Olyan "ha nincs ló jó a szamár is" és azért diablo, de a kettő ütősebb volt, vagy olyan, hogy az elején szokatlan, de aztán meg totális addict?

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz moonguru #17738 üzenetére

    á én vidéki gyerök vagyok, nekem csak nyomtatott ungárise ojróm van, de azé' köccépen

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Ez de gáz, hogy megyek, megállnak az ellenek ütni nem tudok csak futkosni és egyszercsak a köv. kép hogy meghaltam és buktam az XP-t.
    Én most kezdtem nemrég lvl12 wizard és már ez van. Mi lesz hellen? :(
    de mindig valami főgenyónál van kapcsolatszakadás... akkor már inkább vegyék lejjebb a limitet és a belépésnél legyen foglalt hibaüzenet, de ha beenged akkor már szolgáljon ki rendesen...

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz radi8tor #25044 üzenetére

    ...de nemár, hogy EU szerveren a pingért kell remegni... még ha amcsi lenne, vagy ázsiai akkor aszondom oké... nincs valami cgf file amibe bele lehet túrni? maxpackets állítása vagy valami hasonló? :F

    szerk:
    banyeeek, nem nyomtam ki a torrent klienst :W :DDD úúú... hát velem mi van, még szerncse, hogy a cfos mellett van az ikonja és azt át akartam nyomni pingjavításra pfff azt csodálkozom hogy laggol

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Jazz #25068 üzenetére

    3 hét se telt el a megjelenés óta. Ha ennyi idő után minden szinten hentelnél a kariddal szerintem azt mondanád, hogy rövid volt a gém :DDD
    Én mondjuk a lvl99-re szavaztam volna. Az szerintem korrektebb, hogy csak idő kérdése. Aki bénább vagy kevésbé vágja az mondjuk 2 év alatt, de eljut lvl99-ig amin már minden intézhető stresszmentesen, aki meg vágja, meg vásárol az meg már lvl60-on végigviszi simán.
    Ez a max lvl60 picit... kilóg a lóláb.

    Mondjuk én lesajnálom, jó kis agyatlan hent meló után. Azt kaptam, amit vártam. Idén nem is kell már mást venni amennyi időm van arra, hogy játszak... meg van oldva. :) Mondjuk a karakterek grafikája elég szégyen, főleg közelről, űűű, na mindegy le van carva.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Alg #32607 üzenetére

    Amúgy is bug-os az egész. Amikor ember nincs a közelben a képernyő másik feléről is felveszi, amikor magamra húzok vagy 40 tagot akkor meg úgy halok meg, hogy 3 ott van a lábamnál. Szétver az ideg.
    Én későn vettem meg a gémet, még csak egy lvl51 wizard-om van, de basszus nem tudok NM-en normálisan hentelni, mert ha magamra húzom őket jön a szaggatás. i7860 CPU húzva, 6870VGA, 8GB RAM, a ping 3 zöld és beszaggat, meg olyanokat csinál hogy nyomom a kettest és nem megy el a vari, elkezdem tunkolni és vagy a negyedikre nagy nehezen eltolja, ha meg nem futok előre akkor persze játszva vajazom, de úgy csak ilyen 15kill-ek vannak az meg semmi extra XP-t nem ad...
    Simán tudnék hentelni faxákat és szar bug-os az egész, mindig emiatt halok meg, pedig direkt kilövök mindent a háttérből, mielőtt elindítom. AH után ha nem lépek ki kb. két perc után disconnect van, de mindig.
    Rendszeresen akkor akad le amikor van rajtam vagy 8 mob körben, éppen nincs gyémántbőröm és halál előtt egy másodperccel nyomok a HP-t, ahogy elnyomom hogy igya meg piff leakad az egész aztán vagy úgy jön vissza, hogy hogy hatalmas szenvedés után életben maradok, vagy nem, de így kvázi élvezhetetlen. Nemtok farmolni :O könyörgöm NM-en?! Ez szánalom.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz DjDanee87 #32621 üzenetére

    Nemtom, ha filmet szedek le 2 megát szed másodpercenként és nem ugrál, szóval a netkapcsolat jó, nehogymár ekkora sávszél ne legyen elég neki, a gép amúgy jó, nemtom mi van. Ha nem húzom őket magamra akkor nincs gond, de egy ilyen fél órát max. aztán jönnek a bajok, elmegy a ping random, de teljesen, viszont csak ilyen 2-3 mp aztán visszajön és újra zöld. Tényleg mintha szar lenne a net, de ha vírusom lenne az látszana a torrenten is és az meg kifekteti a kábelnetet ahogy kell és maxon megy stabilan. Az nem esik le. UTP-t nyomtam bele, hogy a wifi miatt se lehessen, szart se használt. Tényleg nemtom mi a nyomora. Már az összes update-et is kinyírtam a háttérből. Valami szivat ha nektek minden ok, de tuti jó nektek? Ha csak csoportonként haladok úgy nekem is jó, de áhh, mindegy hagyjuk, még kitolom 60-ig meg egy kicsit talán, de áááh hát ez így ha tényleg izom jön szembe akkor ez így szar lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz mar_tin #32623 üzenetére

    Jó, akkor nem nyomozok tovább, ha nem csak én szívok... Akkor ez ilyen, azt ennyi.

    Amúgy jó a gém. Látom írjátok, hogy szopakodás van infen. Képzelem. Vicc hogy legend-ben milyen tré a felhozatal az "ingyenes" dropok között, az AH-n nagyon látszik, hogy rare kategória erősebb sokszor...

    Remélem azért lesz expansion set és nem az lesz, hogy azoknak akik végigtolták pénzért vásárolt cuccokkal az infet solo-ban csinálnak egy mégzorkóbb fokozatot "kisebb befektetés mégtöbb haszon" jeligére, hogy blizzék frissen kreált cuccokkal jöhessenek ki az RMAH-ra, mert akkor persze tele lesz a net már tényleg ilyen izzólámpa karakterekkel és pillanatok alatt kitalálják hogy a sok mr.aura ne unatkozzon már, akkor legyen pk és a magamfajta csórikat fogják majd kinyírkálni pucérra vetkőzve, hogy kiessen még az a kevéske cuccom is, amit nagy nehezen összeszedtem...

    Á inkább 4 új act-ra szavazok :)

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz radi8tor #32650 üzenetére

    Azért ebben a "kereskedés"-ben van valami. Szerinted nem lóg ki a lóláb? Rengetegen megvették a gémet és az egész random tehát statisztikai tény, hogy így ezrével kéne hogy legyen olyan gamer, aki irgalmatlan legend cuccot farmol, de nem neki való és goldra váltás útján szeretné neki valóra cserélni, ehhez képest rogyásig van az AH semmit nem érő szarokkal a legend kategóriában. Ahogy nézem a képeket rajtatok se sok van...

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Nemtommár ki linkelte az az angol fórumot, de kössz. Tényleg a VGA beállítás miatt volt szar, besírok. Azt a nyomorék vsync-et muszáj volt default-ban bekapcsolniuk :W Mindenre gondoltam, csak erre nem. Mindegy legalább feltöltam az árnyékokat is maxra, azt bezzeg nem tette fel.Azt az nvidiás szart meg minre. Azóta jó. :W

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    dejó régi cuccokban szopakodni a wizard-al, felhúztak multiban lvl58-ra, most belépek aztán várják hogy én induljak, szegények aszik, hogy érek valamit, közben meg ha elmegy a gyémánt fekszem egyből :D pehhrsze az összes gempám licitben, pfff

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Szarul van elosztva ez az új dió lvl60 után. Építgetném a wizardom, de így unalmas.
    A hell már gyakorlatilag 20k DPS-nél is egy vicc, dög unalom farmolni, zéró kihívás, átváltozom azt c-c-sss-c-sssss vissza se változik ha arra megyek amerre sok mob van, infen viszont már act1 közepén olyan mobok jönnek, hogy egyedül gyakorlatilag tuti fekszem 20k DPS-el, ergó farmoljam a hell-t, hogy legyen kessem jobb cuccokra, mert ami rajtam van annál jobb csak infen eshet, azon az infen ahol fekszem.
    Elméletben gyűrűből eshetne jobb, mert az egyik csak lvl54-es, de áhh, közelében sincs semmi.
    Kéne vennem valami 1000 DPS fölötti fegyót, mert ez a 800DPS érezhetően keveset sebez, de az ugye millás tétel, szóval felejtő. Ékszerek megint drágák, gemekből erősebbet pakolni horror drága ahhoz képest amennyi többletet hozhat, páncélból se ártana valami erősebb.
    Ennyi, szvsz. Lehet szopakodni infen, vagy unatkozni hellen, mert rengeteg zsé kéne egyik pillanatról a másikra, pedig pakoltam allresre rendesen..
    Jó gém volt, 70 óra :) de nemtom hogy akarom e "befejezni" a karaktert. Ebben az átmenetben nagyon unalmas. Multiban is fekszem infen az a baj, egyszerűen szopóágon vagyok, pedig pakoltam az allres-t direkt, csak a bracer +60-at nyom rá meg ilyenek, gondoltam legalább act1 jó lesz infen végig, de áhh, kell zsé. :D

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Cyberbeni #35933 üzenetére

    Nem csinálok semmit szarul, nekem van 20k DPS-em, neked meg majdnem 25k, ez pont a vízválasztó, nem téma, mert ez annyi hogy fegyót cserélek, csak egy 1000-1200DPS körüli wand az nem kevés gempa. :)
    Wizard karakterrel nem megyek valami paltával... érted, ha már csinálom akkor már nézzen ki valahogy.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz warcat #35937 üzenetére

    meg sem kell hogy üssenek :C no comment, te biztos nagyon vágod, ha infen meg sem ütöttek :DDD engem valahogy meg szoktak ütni :)

    "Mert meglépted a 60-at akkor már jár egy ilyen fegyver vagymi a fene?"

    Amúgy gyakorlatilag az egész gém végig ilyen az AH miatt, megléped és jár az egyik legjobb fegyó a vonatkozó szintem. Az hogy pont lvl 60-on nem azonnal az csak az RMAH hatása és ennyi. Ha van kedved farmolni, meg AH-ban ügyeskedni, akkor 1 nap és ugyanúgy megveszed egy darab EUR nélkül, szóval kár idekeverni a bankkártyát.
    Ha neked 20 kör kell, akkor nagyon nem vágod az AH-t. Én ott kerestem igazából goldot, párszázezer tőkével simán lehet kaszálni. Az is csak azért kell hozzá, hogy legyen bidbe való. Annyira nem vagyok fanatikus, hogy valódi pénzt adjak valamiért, így is végigtoltam már párszor, a könyökömön jön ki minden map, kezdek úgy lenni vele, hogy lecarom hogy jó az inf meg hogy nem :D Valszeg amúgy igazad van és tökmindegy mi van a kezemben, ha felmegy vele a DPS egy törött faággal is végig tudnék menni és tényleg elég lenne egy kék is, amit meg sem néztem.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz warcat #35945 üzenetére

    Na ezt hívom én szopakodásnak és hogy magamat idézzem szopakodhatsz infen vagy unatkozhatsz hellen. Ez van. Ha valakinek így is izgi, hogy sokadjára így megy végig tegye.
    Szerintem a játék műfajából eredően sokkal jobb ötlet volt az, hogy amikor már csak kevés HP-je marad a mob-nak akkor lesz belőle egy csomó klón, nem számítasz rá, mégnagyobb hent és ez a király mert ez a gém úgy jó ha hent van folyamatosan és majd az életgömb kihúz a szarból ha jól tolod.
    Az már elcseszés, hogy fel tudsz úgy öltözni, hogy minden gömb fullra tölt háromszor. Tré, ezt lazán elcseszték például többek között.
    Ha lenyomnak akkor a számbeli fölényből eredő túlerő nyomjon le és ne az, hogy ha nem szaladgálok előle 2 km-t akkor a full életem 1 másodperc alatt kereszt. Most fogócskázol vagy hentelsz?
    Akkor éled túl, ha gyáva vagy? Ez diablo, nem a szaladj el a kergető mob elöl című egy képernyős flash játék a weben. A video már kb az a szint. Fél órát futkos egy két képernyős pályarészen. Ebből azonnal vágás, hogy szarul van elosztva vagy a gém vagy a karaktere.
    Ha szerinted ez játék, akkor nem ugyanazért szeretjük ezt a műfajt.

    szerk:
    Szerintem egy ilyen játék akkor jó, ha nehéz fokozaton egy ilyen futkosós gyávát 2 percen belül 80 mob vesz körbe. Ezmiez, hogy 20 perc futkosás egy darab kill nélkül? Szégyengém így az egész. A gömböket például számolhatóra nyomtam volna x mennyiségű dmg után, kiírattam volna, látnád a számlálót a sarokban, hogy számolni tudj vele és ölj vagy pusztúlj, szaladgálásról szó sem lehet :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz D1Rect #35956 üzenetére

    (#35954) priti hsz szerk. része erre is, bár ez még pont határeset. Ez még belefér, kellhet hozzá egy kis ügyesség is, de már kezd eltolódni a rossz irányba, az egyik act lehetne ilyen játékstílust igénylő, de én tömegpárti vagyok és boss nem ilyen pálya közben random beteszek valami horrort úgy hogy közben meg a skill-váltást gyakorlatilag tiltom, például ez is nagy érvágás, hogy a wizardommal nemtok skill-t váltani mert várni kell. Most ezt mé kellett? Úgy jó a kari minél jobban ki lehet játszani. Az összes skill-t akarom, gamer egérre egy "shift" gomb hüvelykujjra felkonfigurálva 1-es az egyik skill shift+1 a másik, máris 8 van és nem négy.
    A lehetőség legyen több és ne futkosni kelljen, a futkosás tré, nem gyere be, unalmas.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz D1Rect #35964 üzenetére

    De nem gagyi szerinted így lebutítva a tank? Gyak. annyi hogy kapjam hitre is a hp-t meg lehetőleg mindenre ami csak hp-t adhat és onnan csak nyomogatom a fagyasztást. Hurrá. Full le van butítva az egész. Mindenhol ugyanazt csinálhatja a csávókám. A második ajtó útán betennék neki egy fagy res mobot azt feküdne is. Á lásd be szar, hogy nem lehet váltogatni a skill-eket.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Cyberbeni #35975 üzenetére

    de méééérnem, amikor a kettő idejében mindenkinek 2 meg 3 gombos egere volt ma meg már mindenki ezer gombos egérrel tolja, hát simán vennék a gamerek, senki egy szót nem szólna hogy nehéz kezelni vag ilyesmi, csapatban milyen durva lenne már ha a 4-ből csak 2 ember kijátszaná rendesen a karaktert. Á ez is ilyen COD, tömegigény, kaszáljunk rajta. A többségnek mi esik le az a lényeg és mindig az van, hogy kiderül, hogy a többség segg hülye vagy én nem tudom, de amit tömegre gyártanak az mindig ilyen agyonbutított cucc lesz.

    (#35977) D1Rect

    Olyan legyen, hogy jó döntés után, a megfelelő varira váltás után ne kelljen elfutni aki meg csak egyfélét tud használni az meg futkosson , mint most. Ezt a hülye is meg tudja csinálni, hogy elszalad.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz D1Rect #35979 üzenetére

    Hát én egy embert nem tudok, aki csak megakadt volna normal-on, senkit, nemtom miről beszélsz. Kin fogott ki? Vagy most ez célzás volt, hogy nem vettem valami kék szart az infre fillérekért ami agyonra veri DPS-ben a sárga lvl60 wand-omat totális anomáliát képezve? Ez is gáz például, hogy így össze vissza vannak keverve a cuccok, gyakorlatilag az osztályozásnak semmi értelme sem maradt. A legend cuccok túlnyomó többsége full szar és akkor ilyen aurája van? Há hogy? Mitől? Vagy akkor a 10-szer erősebbnek miért nincs? Á nem kerek azért sok dolog. A kettőben ha valaki már fénylett az oda is vert keményen. Itt meg ha felöltözöm tetőtől talpig legenbe akkor van egy full szar karakterem akit egy fullos kékkel elhentelnek pk-ban. :DDD
    Annó a wizard sapimnak már aurája volt, most van rajtam egy szintén wizard sapek csak nem legend kb. 10-szer durvább és semmi aurája nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz D1Rect #35982 üzenetére

    :) hjóvan kabbe, akkor leszek én a hülye, de akkor te meg a pro aki fél órán keresztül egy mob elől futkos, majd amikor már csak 2 milis a HP csíkja "disconnect 3007" :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz D1Rect #35996 üzenetére

    Képzelem milyen lehet egy ilyen szemléletű csapat. Kb. nulla kooperáció, mindenki arra figyel , hogy ő maga ne haljon meg és várja, hogy a másik tankoljon :DDD
    Lehet, hogy hülyeség, de akkor már inkább néha-néha belépek ezentúl egy fél órára és végigtolok hellen egy act-ot egyedül eljátszva az Istent, de legalább ha összejött a pénz és megvettem a jobb fegyót akkor lesz egy karakterem ami ér is valamit azon túl, hogy eleget sebez és nem az lesz minden problémám a csapatban, hogy merre szaladjak.
    Csak lehet akkor már inf is túl könnyű lesz csapatban, mert a hellel is ez volt. Ha tényleg kivárod és megszerzed az elérhető számodra ritka jó adottságú cuccokat és nem csak a DPS-t nézed, akkor Isten mód bejátszik egyedül is.

    Most 1829 az int-em és még jópár cuccból ki tudok fogni sokkal jobbat int szempontjából is ráadásul 7 cuccom lvl54-53, csak a többi lvl60 meg ott vannak a gemek is.
    Úgy értem inf-re, hogy 20834DPS-em van a 790.3 DPS-es wand-al a kezemben, azért ha veszek egy 1200-as fegyót tuti más lesz a festés, mintha ledobálnám magamról az összes cuccom és csak a DPS-t figyelve felöltöznék mindenféle lvl60 szarokba mit sem törődve azzal, hogy milyen tulajdonságokat adnak úgy amúgy.
    Lehet hogy a mégtöbb allres miatt lesz amitől muszáj lesz megválni, de az sem mindegy, hogy mikor.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz D1Rect #36003 üzenetére

    Nekem mondhatod, nincs más karim, csak a wizard. Több, mint egy hónappal a megjelenés után jutottam csak a játékhoz egy sráctól és már írt is hogy visszavásárolná, szóval valszeg nem is lesz más, ezt még kihegyezem ha kihegyezem és ennyi volt a dio3, de elég is volt bőven.
    Akinek több lvl60 karija van az már nálam totál fanatikus. Nemtom hogy csinálta, nekem már most a könyökömön kezd kijönni az egész gém, pedig még ez az egy kari sincs kész, messze nincs.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz D1Rect #36178 üzenetére

    Na ennyi. Vettem pici pénzért a lvl54 cuccok helyett másikat, így felment az int és ezzel a 2k intel már meglett a 25k DPS az inf elejéhez. Mondjuk vitből nem sok maradt, meg le is égtem anyagilag, de nem nagyon izgat. Legalább nem kellett futkosni meg farmolni. Elkezdtem menni infen egyedül így és farmolhatónak tűnik így az act1, szal nem veszek kék fegyót. Amíg nem lesz meg a zsé egy 1000-1200 DPS-es wand-ra addig marad ez.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz D1Rect #36199 üzenetére

    Pörögtem egy picit AH-ban, alakul a balance, vettem egy másik helmet hagy növekedjen tovább az int, érzem még ma meglesz a wand és vele a minimum 30K+ DPS. Ha nem lenne ez a hülye limit, hogy csak 10db item lehet a kínálatban már régen meglenne a goldom, de így kétszázról nyögve nyelős volt felpörögni, még szerencse, hogy közben hellen 10 perc alatt összerepkedtem 60k goldot meg két 50k-s sárgát :)
    Picit felbactál ezzel a hülye kezdő lesajnáló szöveggel, pont annyira, hogy mostmár azértis szétfarmolom az inf szintet futkosás nélkül. Nehogymár ne lehessen.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Scholes9 #36271 üzenetére

    Én act1-et akarom pörgősen farmolni, hogy megszedjem magam. Ott néha esnek azért értékesebb cuccok, pörgősebb AH-ban a történet ha hozott anyaggal gazdagodsz és nem csak árréssel. Amúgy úgy érted, hogy a 30k+ DPS vajnyi kevés vagy a mostani? 1200DPS-es wandok már több tíz millás bid-del pörögnek. Sztem elsőre beérem valami ezressel, azzal meglesz a 30k minimum, ha nem elég act1 pörgősebb farmolására tökönszúrom magam. Azért már most is tudok megyegetni, csak pöcsölős, sok idő és nem jön a gold, arról nem is beszélve hogy ha fekszem drága a javítás, inkább végigrepülök hellen a jobb részeken és csak szedem a goldot a földről folyamatosan, ott halál tuti nincs, közel se jönnek szal javításra nem kell költeni és hullanak a sárgák is szépen, annyi a mob, hogy a talpam se éri a földet vagy ha mégis akkor annyit voltam a levegőben, hogy újra be tudom nyomni azonnal, lehet szedni gyorsan némi aprót, meg mindig eshet valami, ki tudja, azért a sárgákat felszedem. Bejövős a háború hell act3, ahogy kimegyek a csatamezőre repülök végig az ellenséges állások, át a hídon, ott a boss-ig, nagyon pörgős és mindig tele a végére az inv. sárgákkal, talán ez a jó a wizard-ban, hogy egy szint után ha már ki tudod játszani akkor irgalmatlan, csak infen még hamar lepottyanok az a baj, nem halnak elég gyorsan a mobok. Majd az új wandal remélem jobb lesz a festés.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz ttt1 #36282 üzenetére

    ezt szedd le ez ügyesen elcsípi és 14 napig meg is véd, csak frissítsd majd mielőtt rányomsz a teljes keresésre

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz F-ECT$ #36293 üzenetére

    Solo-ban sokkal könnyebb, hamar halnak, olyan rég próbáltam, hogy el is felejtettem, hogy multiban sokkal nehezebb.
    Már 27k-val is repkedek, elég. Ritkán kicsit necces, de elég volt addig ameddig most elmentem. Kétszer haltam asszem, de Istenem, a kereszt a játék része.

    (Multiban esett infen egy 1140 DPS-es 2h staff, így lett 27k-m ezzel, sajna keveset ad az int-hez és bukom az offhandet is, szal csak 1k-val lett több a sebzésem vele, de mindegy, így azért, hogy ingyen volt most ezzel tolom egy kicsit, legalább van kihívás. Kicsit untam már a repkedést hellen. Persze csak szar hullott idáig, ment a kovácshoz mind.)

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Elkezdjük gyakni, lag, meghalok, újra, megint lag megint meghalok, újra, földön két sárga akarnám felvenni erre kidob a menübe. Oké másik csapat, visszább hogy ne haljak meg a lagtól, csontikirály elkezdjük ütni van még egy cenyó a HP-jából erre nemtom ütni, várok, nemtom ütni, körbeszaladok piff bedobja a képet a keresztről, hogy meghaltam, aztán azonnal kidob a menübe, de értitek előtte még kinyír, nem hogy a menübe dobna akkor már elsőre. Ez a gém nálam csak éjjel megy, ilyenkor egy játszhatatlan fos. Nem tudom hogy a dio server vagy a téonlájn kábelnet, de ez egy fos, fú de felbacott. Undorító. :((

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz maross #36380 üzenetére

    1, speedtest - 4ms ping, sávszél ok
    2, origo- 9-9-9-10ms a 4 csomag
    Háttérben nem fut semmi, belépek , az elején szaggat vagy fél pecig, pedig az FPS 100 fölött végig mindeközben, aztán utána jó kb. 5 percig és kezdi a genyózást, többszáz ms a pingem aztán szakad egyet úgy hogy nemtok ütni és utána megint jó, totál zöld a ping, majd utána megint szar és akkor már ki is dob, de csak ez a szar diablo, van másik száz hálózati cuccom egyiknek sincs baja.
    Meg ha nálam van a hiba akkor éjjel miért nincs nálam hiba? ...érted

    amúgy közben 31k már a DPS-em, szóval simán küldeném, de így élvezhetetlen

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz maross #36402 üzenetére

    A kérdés jó, talán a kábelmodem, vagy a router nem stabil, de egy film meg úgy lejön max sávszélen, hogy meg se reccen, szóval tényleg nem vágom mi a szar baja van, az elején ugyanez volt, akkor kinyomtam a VGA-n a vsync-et és megjavult, lehet az a baj, hogy fullHD-ben nyomom? Régen annó a COD2-ben volt ilyen hogy ha fullHD-ben volt akkor laggolt alacsony felbontáson viszont nem. ááá ez már ilyen logikátlan találgatás, lecarom, nincs értelme copakodni vele, majd tolom este

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz maross #36406 üzenetére

    ááá a VGA-n blokk van, a szobában megy a klíma, szóval ez a vonal tuti felejtő. A hőmérséklettel tuti nincs gond.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Agro #36409 üzenetére

    Nem, egyszerűen ilyen szar a kábelnetem. Sajnos nem tudom a blizzre fogni.
    Most pingeltem végig a gém alatt az origo-t és amikor DC volt egyből ALT+TAB a cmd-re és mit látok?
    "kérésre nem érkezett válasz határidőn belül" egymás alatt négyszer majd újra 7ms, az egész netem szakad meg másodpercekre csúcsidőben, csak ha nem online játszom akkor ez nem tűnik fel. Ezek szerint ez van és ez tuti a szolgáltató, mert UTP-n vagyok perpill és 4mp alatt nem indul újra a modem szal ha az szarakodna... :(((
    Tonhal: 3 napon túli folyamatos szolgáltatás elmaradás esetén van csak jóváírás és ez a hiba nem létezik, én találom ki, szóval ha hűségidőn belül vagy "bekaphatod" jeligére leráznak, nincs új modem, nincs szervíz, ők látják a végpontot, tehát nálam van a hiba. Hát azt én is tudom hogy hiba van nálam baccameg, az a hiba nálam hogy voltam olyan hülye, hogy nem mondtam még le ezt a szart. Persze hogy látjátok a végpontot amikor itt netezek hülye. Áhh, kész.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz DjDanee87 #36427 üzenetére

    Dunakeszi. Routert kihagytam, egyből modem, alaplapom két hálókártyás, átdugtam az UTP-t a másikba ugyanez, szóval tonhal. Lehet direkt csinálják, vagy valahová megint betettek az utcában egy xar coax osztót ami leveszi a jelszintet. 3 éve addig hisztiztem amíg csak kiderítették miért nincs netem, mondjuk akkor gyakran elment és egy alkalommal ők sem látták a végpontot. Nálam hálózati eszköz más nincs. Kinyomtam a modemet teljesen, kihúz, kaptam végre új IP-t a nyomorék DHCP-jüktől el se hiszem, azóta egy fokkal jobb, lehet csak bedumálom magamnak, de játszottam fél órát zsinórban egy csapattal és nem volt DC, eddig ez a csúcs nappal :D :O

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Ha le akarok gyártani egy normális fegyót az hogy megy? Negyedmilliárd egy olyan wand, amire érdemes lenne váltanom a staff-ról. Kovács maxon van, de még nem használtam. Látom lehet törni matit, de recből még nem találtam inferno-n egy darabot se. Olyat találtam, hogy hogyan gyártson 4 tulajdonsággal ezt+azt asszem, de a felhozatal a választható itemek terén full xar, szóval hol esik valami értelmes rec, vagy hogy megy ez?
    Valamit tuti nem vágok, mert a kovács perpill így semmire sem jó.

    Hardverlesen

Aktív témák