Aktív témák

  • Bazzzs

    senior tag

    válasz Ilsyde #7794 üzenetére

    Tud az is aprítani. Én beraktam a bétában fő támadásnak (bal egérgomb) a Crippling Wave nevezetű skillt. Ez sebzi az összes körülöttem álló ellenfelet, valamint lassítja a mozgásukat és a támadási sebességüket is. Másodlagos támadásnak (jobb egérgomb) a Deadly Reach van betéve, ami Foresight rúnával a teljes játékban jó lesz arra, hogy megnöveljem az összes támadásom sebzését. Az 1-es gombra a Dashing Strike van berakva, amivel be lehet rongyolni az ellenfelek közé, továbbá egy későbbi rúnával növelhető vele a karakterem dodge (támadások elől kitérés) értéke is. A 2-es gombra betettem a Blinding Flash skillt, ami elvakítja pár másodpercre az ellenfeleket.

    Ezek alapján a játékstílusom úgy néz ki, hogy Dashing Strike használatával berontok az ellenfelek közé, kapásból jöhet utána a Blinding Flash, majd bal egérgombbal pár lassító területre ható támadás, végezetül pedig jobb egérgombbal be lehet fejezni a mészárlást. Nekem ez a kombó eddig nagyon bejön és a spirit költsége is barátságosnak mondható.

    [ Szerkesztve ]

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Aktív témák