Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Flash Gordon #1329 üzenetére

    sztem senki se úgy ismeri a blizz-t mint akik nem tudnak kitalálni egy új sztorit. mivel általában minden game-ben ami nem folytatásos az a vég hogy a "főgecc megmurdel" sztem ezzel se lesz baj :) . az hogy a tiumvirátus meg újra feltámad nem meglepő, hisz ilyenek ezek a főgonosz démonok, nem képesek nyugalomban megpusztulni, :W mivel halhatatlanok :K ...nem értem ezen hogy lehet meglepődni... :F

    más: egy kis idézet a gamestar.hu-ról
    (hátha valaki még nem olvasta, aki meg igen az ne nézzen ide :P ):

    A tegnapi petíció is mutatja, hogy sokaknak nem tetszik a Diablo 3 kinézete, és az MTV Multiplayer blog egy újságírója szombaton rá is kérdezett a változások okára. Keith Lee, a játék producere a következő magyarázattal szolgált: "A látvány megalkotásakor úgy véltük, hogy a szín a barátunk. Úgy érezzük, hogy segít kontrasztot teremteni a játékban, mert így a sötét helyek sokkal félelmetesebbnek tűnnek. (...) Szeretnénk minél változatosabb környezeteket bezsúfolni a játékba, hogy a játékosok kíváncsiak legyenek az új helyekre, és ne nézzen ki minden ugyanúgy." Emellett a rajongói visszajelzésekről is szót ejtett: "Szeretnénk minél több visszajelzést kapni, hogy javíthassunk a játékon, és biztosítsuk azt a Blizzard minőséget, amit mind a rajongók, mind mi elvárunk magunktól".

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák