Aktív témák

  • adamn

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én ma vettem egy ilyen típusú routert, mivel valószínűleg a tegnapi viharok gajravágták az 514esemet... 2 áramszünet után nem lehetett már bekapcsolni, illetve mintha nem kapott volna áramot, egy LED sem égett... Egyelőre nekem nagyon szimpatikus ez az 524-es, az előző már javában kifutott termék volt, nem nagyon lehetett firmware-t frissíteni rajta.
    Ezt 2.04-essel szállították, eddig (~3 óra) nem bomlott a net. Az előzővel voltak olyan gondok, hogy a wifi meg-megszakadt (a LAN nem), és akkor ki kellett húzni-visszadugni (vagy router restart) és újra működött. Remélem ez már non-stop fog menni :)
    Amit viszont elsőre hiányolok, az az, hogy nem látom hogy lehetne állítani az antenna jelerősségét. Mivel a szobámba van a router, én ezt szerettem levenni minimumra, hiszen úgy is fogható volt a másik gépen a net (70-80%) jelerősség.
    Viszont itt nem találok erre beállítási lehetőséget, csak kikapcsolni tudom a wifit.
    A LED-ek nagyon szimpatikusak, itt már nem villog összevissza :) Az 514-esen ha kikapcsoltam a wifit, akkor is villogott a WLAN, itt el is alszik, helyes :D
    Dióhélyban ennyi, fw-t nem frissítek amíg nem lesz semmi gondom (torrent, dc elsőre beizzítva :D ) (kopp-kopp), remélem továbbra is ilyen lesz ;)

Aktív témák