Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz PeetR #6964 üzenetére

    Full HD-n(1920x1050) nyomom,minden le van véve,gamer-en.
    Ígyis szebb,mint az átlagos FPS-ek maximumon :) Proci kéne a gép alá,de nem tudom,mikor lesz újítás,nem igazán van kedvem már a 775-be pénzt ölni,hacsak nem látnék valami nagyon kedvező árú 4 magos 65w-osat...De mivel én nem sokat Crysisezek,végülis elmegy ígyis,60+ FPS megvan,v-sync van bekapcsolva,ritkán esik le.Orbitál,stb.igazából engem nem bánt,csak zavaró,mert hiába nincs gondod,ha a fél brigád "helybenfut",egyszer jött elő olyan,hogy kiegek nélkül adta be a fegyót,és úgy is viselkedett,mintha semmi nem lenne,de akkor egyszerre ment 2 orbitál is le,majdnem egy helyen,rá 10-15mp-re hirtelen "ottermett" a fegyón az összes kolonc.
    Más nem volt még,a sima 1 orbitálokat még élvezem is,ha van a közelben ellen,mert bár akkor nem jelzi killnek,de a helybenfutó elleneket ki lehet csinálni :)
    Később persze,ha helyreáll a rend,megkapod a killüziket,érzésre pumpálj minden helybenfutóba 1 ölésnyit/2-3 koki,később be fogja adni,kivétel ha már más előtted "megölte".
    Bugom olyan volt még 1x,hogy épp meghaltam,és utána gyorsan egymásután még 4x,4 külömböző helyen,ugyanaz által,aki lelőtt úgy,hogy mozdulni se tudtam a spawnon,DE killcam sehol,persze a szeró leszámolta szépen,ez is valami ilyen anomália lehetett,azt tudom,hogy TDM-ben eléggé nagy összevisszaság ment épp,nyilván valami noob épp ontotta a JAW-ot magából/GL,gránát hegyek.
    De alapesetben szépen szokott menni a gém.Viszont pont az ilyenek miatt ne vedd túl komolyan,és eléggé szerverfüggően jöhet az akadozás is,menj 4NetPlayers-es nevű szerverekre,azok jók szoktak lenni.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák