Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    Kis problémám lenne drága jó Cisco routerrel...

    Egyszerűen képtelen vagyok rajta portot nyitni... tűzfal ki van lőve teljesen, port range forward-ban szépen megadva minden (bár megjegyzem a portforward.com-os képekhez képest más az elrendezés nálam, gondolom ott régi firmware-rel készültek a képek) és semmilyen port nincs nyitva.

    Egy játékhoz kellene, konkrétan a Guild Wars 2-höz a 6112-es port (meg pár másik is, de ez a legfontosabb). uTorrent-ben ami be van állítva, az egyetlen ami nyitva van, pedig az nincs is megadva a routernél, de a programban be van kapcsolva a NAT-PMP (meg az upnp is de az ki van lőve routerben). Mit lehet ezzel kezdeni? Ja és ha DMZ-re rakom ezt a gépet akkor is minden port csukva van. Gépen egy free avast működik, de nincs benne tűzfal, és emiatt port védelmet nem is találtam benne... (plusz ha ezt kilövöm, akkor sincs nyitva). Wifi-n csatlakozik a gép ez még fontos lehet.

    Előre is köszi ha van ötletetek. Átolvastam a topic nagy részét, kipróbáltam mindenféle dolgot átállítani, de nem jártam sikerrel eddig.

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Új hozzászólás Aktív témák