Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gombib

    csendes tag

    válasz TufaX #481 üzenetére

    Szia,

    meggyorsithatod, de ha elfaxolod nekik akkor ok mar intezkednek is.
    De telleg jobb szemelyesen, mert ugy is el kell juttatnod felejuk az eredeti peldanyt.

    Egyebkent azt a nyomtatvany kell hasznalni a valtashoz, de nem emlexem ra, melyik reszt kell kitolteni a szunetmentesseget illetoen.


    Egyebkent nalam nem tortent meg szunetmentesen az atallas:

    tegnap este 7 ora korul a tonline megszuntette az eleresemet, a 3c pedig még nem elt ebben a pillanatban.
    este a tcom-os ugyentezo a leheto legnagyob higgadtsaggal kozolte, hogy ez bizont nem is lesz szunetmentes valtas, mert a teruletileg illetekes csoport - Bp. X. kerulet - nincs bent, majd valamikor a jovo het kozepen all ujra munkaba. :F

    sajnos este mar senkit sem ertem el 3C-nel az ugyeleti mobil szamon (06-20-560-8412), ma reggel azt valaszt kaptam toluk, hogy ''varakozo allasponton'' vagyok a tcomnal, azaz addig amig a tcom gepezete nem indul be, addig semmit sem tehetnek, mert hiaba adjak ki a belepesi adatokat, az ugy sem fog mukodni.
    ezek utan felhivtam a tcom-nal levo kapcsolataimat ;) (sajnos csak ebben a keruletben illetekesek), majd az ugyfelszolgalatot, hogy mos mi van?
    Vajon mi volt a valasz? A reszukrol el a szolgaltatas, innentol kezdve a 3C-nek kell a tovabbiakban lepnie. Az mar csak hab a tortan, hogy ezzel egyidoben a 3C azt a valaszt kapta a tcomtol, hogy a heten mar nem, csak valamikor a jovo heten lesz aktiv a dsl kapcsolatom. Teljes kaosz.
    Valamikor 1 ora korul kapom meg a belepesi azonositokat, remelem, valoban mukodni fog.

    Bocsi, ha hosszu voltam.



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák