Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    Köszi a segítőkész válaszokat. Viszont a net stabilitására senki sem válaszolt, pedig most ez az egyetlen dolog, ami miatt meg kell gondolnom a váltást. A 3C honlapján vastag betűvel ki van emelve, egy számomra kétértelmű dolog, mégpedig:
    ''A 3Adsl internet rendkívül költséghatékony megoldást jelent elsősorban az ''átlagos'' Internet felhasználóknak, akik főleg böngészésre használják az Internetet.''
    Ezt én elsősorban úgy értelmezem, hogy a net böngészésre és letöltésre alkalmas, és nem játékra van kitalálva, azaz loss, choke, szar ms és ping várható.
    Tehát érdeklődnék a jelenlegi felhasználók felől, hogy van aki játszik online, mondjuk fps-ekkel? Mennyire megy döccenésmentesen? Én játszom pár játékot rendszeresen online, és mostani szolgáltatómnál (Enternet) hibátlan a kapcsolat, 100%-osan azt nyújtják a nap 24 órájában, amit előírnak, viszont drágábbak, mint ez a szolgáltató. Viszont az a 200Mbit, amit a 3C nyújt nekem nagyon kevésnek tűnik, mert már ha 200 felhasználójuk van, amit valljuk be, nem nehéz elérni, akkor rohadtul megroskad az egy emberre jutó sávszél.

    Amúgy felmondó nyilatkozatot találtam itt: [link]
    Erre azt írták, hogy aki régi szolgáltatójáról Enternetre vált, az küldje el ezt, de gondolom nem gond, ha ez fordítva történik..
    Ja, és ha én is végól 3C-s lennék, akkor beállnék én is a sorba a hivatkozással kapcs :)

    [Szerkesztve]

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák