Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz gbors #33 üzenetére

    De az a vault (is) a Pandorán van. Mondjuk az igaz, hogy ezt Jack kapásból nem tudhatta, csak nem tudom milyen logika alapján keresné a vault-ot a holdon egy játékon keresztül, ha az elsőt és a másodikat is (amit már mi találtunk meg ugye a Bl1-ben) is egy bolygón fedezték fel.

    Terrát én is cseszettül utálom (crawmerax juniort még nem farmoltam), szintén a rohadt instant death-ek miatt. Az milyen jó már, amikor lelövöd az életerejük 80-90 százalékát, aztán hopp, lecsapnak a pályáról és kedzheted újra az egészet.

    A raid boss-ok ha visszajönnek, egyértelműen reformot igényelnek. Főleg a loot tekintetében (azt még elfogadom, hogy solo-ban egyik másik karakterrel nagyon-nagyon nehezen lehet legyakni őket, lévén ez egy co-op játék). Vagy legyen gyakoribb a dedikált drop, vagy ne legyen ilyen, de potyogjanak a fasza fegyók a generális loot pool-ból, mint az eredeti Crawmerax esetében. Az sem lenne rossz, ha lennének olyan itemek, amiket mondjuk csak akkor tudnál megszerezni, ha legyőzted X alkalommal az adott raid bosst: Egy kurvajó skin/head kombó, extra hátizsák hely, olyan audiolog a karakterekkel kapcsolatban, amit csak így lehet felvenni, vagy mittomén.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák