Új hozzászólás Aktív témák

  • Szplöttyy

    senior tag

    válasz SpeedR #8964 üzenetére

    Ez is lehetséges! Tudom, hogy itt nagyrészt mindenki ereiben benzin folyik, de az enyémbe gázolaj :P És azért elég jó érzés volt, hogy 30-nál egy parketta, turbó felsikít, 3000k környékén rátol, és vígan "fütyörészve" leforog 5ezerig, aztán következő sebesség és megint tol. Haver mondta, belapátolt valami rövidebb difit, így azvan, hogy 2-ből indulunk nyikkanva, 1es olyan rövid, és 5ösbe 180nál 5krpm. Viszont 180ig "olyat tol". Szóval engem meggyőzött a "kis" TDS. Bár, néztem jutubon pár 525i videót is, azér a sor6 is brummog ám :R Nekem nemsokára esedékes a jogsi, de hogy milyen kocsit akarok még ,azt nem tudom. Nyilván valami filléres kéne, amit nembaj ha lezúzok. Pl 90e ért egy 323 1,7D mazda :DDD E30 is alig van 200alatt, és az is mind vicc. Nagy kedvenc a cápa 6 ,de drága, és drága fentartani. W140 S600 AMG is álom, de azis milliós tétel, nem megbízható sokat eszik. E30 324TD lenne jó, vagy egy TDS, bár egy W123-asba is gondolkozok, nagyon szeretem őket. Bár körvonalazódott hogy nekem dízel és RWD kell mindképp :B No, mindjárt rámszól valaki, hogy ne offoljam szét, szóval akkor ontopic: Tudsz mutatni egy képet a kocsidról?

    Smoke & Torque

Új hozzászólás Aktív témák