Új hozzászólás Aktív témák

  • sears

    csendes tag

    Sziasztok!

    ismét nagy dilemmába kerültem :D Még mindig nem vásároltam meg a szettet, mert egyszerűen nem tudok dönteni :S

    Egy pár ember azt javasolta, hogy felesleges lejátszót vennem. Egyrészt igazuk van, nem rendelkezek Blu-Ray lemezekkel jelenleg, 1 darabbal sem, de talán ez a jövőben változhat, TALÁN! De ezért még nem érdemes megvásárolni egy lejátszót. De DVD filmjeim vannak, és van néhány olyan funkció a lejátszóban (Samsung BD-D6900) ami nagyon is pozitív, és érdekelne!

    A másik szempont, hogy a legtöbb helyen azt olvastam, hogy 40" alatti TV-ken nem igazán lehet élvezni a 3D-s tartalmakat :S Én eddig egy 32"-os (Samsung ue32d6500) TV-t terveztem!

    A helyzet, összefoglalva, a következő:

    1. opció: 32" TV+lejátszó. Összesen 298000 Ft értékben!
    2. opció: 40" TV Összesen 299000 Ft értékben!

    A szemüvegeket nem írtam, mert az más tészta, az mind a 2-höz kell, szal alap h vásárolva lesz.

    Ti melyiket ajánljátok? Miért érdemes az egyiket, miért a másikat. A legfőbb forrásom a tartalmakra, egy 3,5', 2 TB-os külső HDD, amelyen filmjeimet tárolom! Erről lenne jónéhány lejátszva. De elég sűrűn van használva analóg kábel TV adások nézésére, és nagyon nagy valószínűséggel szgéppel összekötve, játékok használatára is, valamint online filmnézés is lenne!!!

    Kérlek segítsetek, mert egyszerűen döntésképtelen vagyok :S

    Köszönöm a válaszokat ;) Rolowics :D

Új hozzászólás Aktív témák