Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deadwing

    addikt

    válasz brd #3895 üzenetére

    A 2. pontra szavazok. Kicsit sem gyanús, hogy pont akkor kapjuk meg, mikor ÉPPHOGY visszahozza -vagy nem- az árát. Nekem ennyi elég, hogy szándékosságot feltételezzek. Egyébként szerintem egyszerű a magyarázat. A fejlesztésre nem volt pénzük, namármost az emberek szépen összedobták nekik a pénzt a preorderekkel így a probléma áthidalva. Ennyi a lényeg szerintem. Addig tartják bent az eszközöket amíg van hozzá pofájuk, és amint látjuk elég nagy van nekik. Ne mondja már nekem senki, hogy ilyen szállítási ütem mellett ennyire meg kellett volna nőnie a hálózat sebességének... Nem csak a BFL, de más cégek sem viszik túlzásba a szállítást. Én bepalizva érzem magam személy szerint. Pont ezért nagyon megnézném a BFL villanyszámláját, rég voltam kíváncsi ennyire valamire :)

    60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

  • Penge_4

    veterán

    válasz brd #3895 üzenetére

    Koncepcionálisan a 3. pont a logikus, elvégre az 51% miatt borulna az egész hálózat.

    De a mindenhol jelen lévő korrupció miatt a 2. pont áll fenn. Használják, bányásznak vele, majd eladják, hogy még többet kaszáljanak.

    Hiába a Bitcoin deflációs modellje, amikor inflációs gazdaságban élünk, ahol szinte korlátlan mennyiségű dollárt fel lehet halmozni és el is lehet költeni, miközben a GDP pörög és valahol a világ távoli pontjain egyre több ember nyomorog. Még ha BTC-ben is kapják a pénzt, akkor is eladják (ezzel tovább szélesítve a hálózatot), majd az érte kapott dollárból dőzsölnek meg dubajoznak, mivel amíg el nem érjük a 21 milliót, addig úgyis lesz utánpótlás a bányászatból és a lényeg csak annyi, hogy az árfolyam ne zuhanjon nagyokat és viszonylag stabilan emelkedjen.

    Pénzt pénzzel lehet legjobban csinálni. Ez az ősi bölcsesség.

Új hozzászólás Aktív témák