Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz Winne #49271 üzenetére

    jó ez egy komplexebb játék lett a kasztok összevonása miatt a bc2 óta, de nálam azért még megmaradtak az alapvető dolgok, bár azt hiszem lassan csak én őrzöm ezeket a hagyományokat :D
    Engineer-> Anti Tank Soldier /és nem kezdem el lelőni stingerrel a heliket, csak majd a dogtag miatt :D /
    Recon-> Sniper.. / bolt sniper, nem auto sniper, nem pdw és nem is shotgun sniper /
    Medic / nem pont orientál búza aki ha meglát egy halottat azonnal éleszti, mert kell a 100 pont, hanem előtte körbenéz vagy bedob egy gránátot, hogy ne öljék meg őt és akit felkelt egyből.. /
    Support / nem nyomom 300 méterről a gombot, mert a játék úgy is beadja, meg van extended mag.. /

    lehet, hogy alkalmazkodnom kéne ezen téren a játékhoz, de inkább kihagyom a játék ezen (szerintem n00b) hozzáállását

    dilipok:
    szóval akkor még sem teljesen :) a legtöbb m16-ot használó aki a szerveren van illetve találkozok vele nem tizenéves aki örül, hogy azzal megöl valakit, hanem ténylegesen "frag orientált" aki idézőjelesen örül / remélem így már teljesen átmegy amit akarok írni / akik ugyan úgy káromkodnak a szerveren ha lelövöd és hasonlók baserape meg minden.. majd vígan örül magának meg chatel, hogy kuss.. ja igen..
    és itt az örül nem úgy értem, hogy "jaj de jó megöltem valakit"
    hanem "na ez a csicska is meghalt" .. én ezekről beszélek, szerintem nem véletlen, hogy az összes lvl100-nál m16 van X assault service star-al
    itt tényleg nem a "szeretem a játékot" játékosokról beszélek.. hanem akik ligáznak stb. ha annyira kemény csávó meg ligás mittomki akkor ? m16 ? ennyi? jajdejó.. nagy ligás lehet :D

    de a témát lezártam én is :)

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Aktív témák