Aktív témák

  • trance89

    őstag

    válasz Gippo #12685 üzenetére

    részben osztom nanorambo véleményét, ég és föld a 2 játék, a 3 sokkal de sokkal effektesebb az új frostbite motornak köszönhetően, bc2-ben az épületek stb rombolhatósága kutya**** a bf3-éhoz képest(a close quarters dlc-t pedig inkább nem is említem, ott szinte porrá lehet zúzni a mapot...), a fegyverhangok/robbanások is brutálisak
    a bf3 sztem jóval hangulatosabb a bfbc2-nél(igen nekem is megvan, vietnamostul, specact dlc-stül, tavaly nyáron szereztem 10€-ért az egész pakkot steam-en), a bc2 multiját rühelltem a sok kibeb***ott sniperes miatt, a mapok is elég szarok voltak, a vietnam viszont hihetetlen jó, a játék hangulata teljesen más mint az alapjátékban, a zenéket is nagyon eltalálták
    a vietnamot mai napig is játszanám ha lennének normális szerverek, a bf3 megjelenése utáni napon(okt. 28) felmentem és csak 1-2 szervert talált a kereső amiken volt szintén 1-2 ember :(
    még egyetlen játéknál sem tapasztaltam ilyen gyors mértékű játékosszám csökkenést, a bf3 felszippantotta az összeset...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák