Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    válasz Supr@ #42121 üzenetére

    Nézegettem a tápegységet.... És ahogy elnézem egy szálon ad 12 volton 70.8 ampert ami ugye 849w ( legalábbis a gyártó szerint ) A többin meg alig megy pár watt ( mármint a többi szálon )... Gondolom én ezen a szálon fut a PCI-E csati... azonban ennek a tápnak egy másik szálon is fut PCI-E csatija... az adatok szerint.... de a többi szálon 15w körüli a teljesítmény... ami kevés az R9 290X nek... ( ugye mert 2 csati megy a vga ba .... ) ugye 6+8 pin kell neki... Bár nem feltételezem hogy elrontottátok volna a bekötést.... de ugye arra a 849wattos szálon volt a 6 meg a 8 pines csati is amit a VGA -ba dugtatok ? Mert a többi szálon szerintem nem fut ennek a vga nak elég nafta .... De lehet hogy tök hülyeséget mondtam... mindenesetre érdekes egy táp... De hozzáteszem hogy ez egy moduláris tápegység... amikhez nem nagyon értek, és el tudom képzelni hogy itt az egy szál nem azt jelenti hogy egyetlen tyúkbélen megy a 850 watt... hanem több kábelen.... ( sőt 100% hogy így van ) De ezeket a bekötéseket nézzétek meg... mert szerintem ott bűzlik valami. Táp egység Ilyen táp van a gépben ?

Új hozzászólás Aktív témák