Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Prime110 #5791 üzenetére

    Ha rezisztív, akkor sztem felejtős a multitouch. Közvetlen tapasztalataim nincsenek, de elég régóta (a Mio C720 megjelenése óta) használok PNA -kat és az Androidot is elég jól ismerem. Kíváncsi lennék a navizás szakértőinek a véleményére is, hogy ők mit gondolnak a témáról. Én azt, hogy egy átlagos Tab CPU és GPU teljesítményben messze felülmúl bármilyen PNA -t, a kijelzője pedig szintén nagyságrendekkel jobb. Ami az oprendszert illeti, én látok rá lehetőséget, hogy célhardverré alakítsunk egy Tab -ot. Vagyis, kiiktassuk azokat a háttérműveleteket, amelyek egy Tab -nál szükségesek, de egy PNA -nál fölöslegesek. Marad a GPS vevő, mint gyenge pont, de mint tudjuk, ez viszonylag olcsón orvosolható probléma. Tudomásom szerint, 7" -ig engedélyezett a navi az autóban, ilyen kijelzőméretben pedig lehet találni Tabot. A kérdés csupán a szoftver, de erre is van többféle lehetőség. Szvsz egy PNA -sított Tabot elméletben jobb megoldásnak tartok, mint egy PNA -t. Én legalábbis szenvedősnek éreztem a PNA -m (CNS GlobeHD) kezelését (kétujjas nagyítás vs. nagyítógomb bökdösés) a telómon futó naviéhoz képest. A tervezésben és a grafikus felület megjelenítési sebességében is ég és föld a különbség. Nem hiszem, hogy a Becker 800 -as procija be tudná hozni ezt a lemaradást. Taboknál az Allwinner A10 -esekben volt 800 -as proci. Ezek ma már ős réginek és nagyon elavultnak számítanak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák