2014. április 20., vasárnap

(#5001) Imi91 válasza HuMarc (#5000) üzenetére

Imi91
(tag)

Az x850 nem rossz, de az X960BT jobb, a felbontása és a belső tárhelye is asszem nagyobb és persze a kijelző mérete is nagyobb és tudod használni telefonkihangosítónak(bluetooth) és FM transmitter-nek is :) A Sygic elvileg naprakész navigációs szoftver, de mivel nincs vele tapasztalatom így nem tudom pontosan, hogy a frissítés hogyan működik :)

Eladó!!!: ----> Intel Celeron 1,7Ghz(ingyen posta)--> és<-- Cső alakú ide kábel--> és<-- Digitális képkeret<-----NÉZZ BE!! :)

(#5002) Misi1980

Misi1980
(fanatikus tag)

Sziasztok!Van a tesómnak egy Kenwood DNX 4230BT tipusú beépített navigációja.Gyárilag Navigon program fut rajta.Azt szeretném kérdezni hogy IGO-t lehet rátenni valahogy?Ezzel a Navigonal nincs megelégedve mert mostanában elég sokszor nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#5003) Csöves válasza Misi1980 (#5002) üzenetére

Csöves
(senior tag)

Az Igo szinte mindenen elfutkos. :D

Aquila non captat muscas.

(#5004) Misi1980 válasza Csöves (#5003) üzenetére

Misi1980
(fanatikus tag)

És hogy tudom telepíteni?Egyszerűen memoriakártyáról?

(#5005) Csöves válasza Misi1980 (#5004) üzenetére

Csöves
(senior tag)

Kártyáról is fut.

Aquila non captat muscas.

(#5006) ludman07

ludman07
(újonc)

Gps navigator x100-as készülékhez keresnék romot!
1-ik percről a másikra elcsúszott az érintése próbáltam újra kalibrálni de semmi változás!
Ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék!

(#5007) Imi91 válasza ludman07 (#5006) üzenetére

Imi91
(tag)

Az újra kalibrálást tudnám javasolni én is. Érzékelni érzékel gondolom, csak nem ott ahol megnyomod ugye(mert ez kalibrációs probléma) :)

Eladó!!!: ----> Intel Celeron 1,7Ghz(ingyen posta)--> és<-- Cső alakú ide kábel--> és<-- Digitális képkeret<-----NÉZZ BE!! :)

(#5008) B.Junior

B.Junior
(kvázi-tag)

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék :R

Prestigio Geovision 5850-ra próbáltam frissebb/letöltött térképet felrakni rá, de azt írja, hogy ezzel a licenccel nem nyithatók meg a térképek.... :W

Szerintetek fel lehet rakni rá egy tört verziójú IGO Primót??? ahol nincs ez... Vagy ha az eredetit IGO-t eltávolítom róla akkor szevasz...Prestigio kuka??? :F

...vagy van más megoldás erre a kínra? (a fizetősön kívül)

Előre is köszönöm... :R

¤¤¤ Gigabyte z68ap-d3 / Corei5 3330 / HD7790 Dual X OC / 4GB 1600Mhz /Asus Xonar D1 /Win7 64Bit ¤¤¤

(#5009) fojtviki válasza B.Junior (#5008) üzenetére

fojtviki
(kvázi-tag)

Jesszus, nem vagy semmi :(

szerk: olvasd el az elso hozzaszolast. ki is van emelve: Továbbá nyomatékosan felhívjuk a figyelmet arra, hogy akármilyen PNA-ra iGO8 és egyéb haxolt program feltelepítésében semmiféle tanácsot és segítséget nem adunk, az ilyen jellegű hozzászólásokat töröljük!

a te hozzaszolasod azt hiszem, hogy teljesen kimeriti a warez fogalmat is :DD Nagyon nem szeretik ezt itt.

[ Szerkesztve ]

(#5010) B.Junior válasza fojtviki (#5009) üzenetére

B.Junior
(kvázi-tag)

Miért?..

¤¤¤ Gigabyte z68ap-d3 / Corei5 3330 / HD7790 Dual X OC / 4GB 1600Mhz /Asus Xonar D1 /Win7 64Bit ¤¤¤

(#5011) B.Junior válasza B.Junior (#5010) üzenetére

B.Junior
(kvázi-tag)

:O

(#5012) Imi91 válasza B.Junior (#5010) üzenetére

Imi91
(tag)

Mert Warez és illegális :U

(#5013) zetecR

zetecR
(őstag)

Sziasztok,

egy rég, CNS Aero naviba szeretnék egy 4GB-os Samu SDHC kártyát használni, de nem nagyon akarózik neki látni.
Van valami trükk, vagy egyszerűen felejtős a dolog?

What are the bumps around a girl's nipples? Braille for "SUCK ME" xd

(#5014) DM43 válasza zetecR (#5013) üzenetére

DM43
(senior tag)

Tudomásom szerint az Aero csak a sima SD kártyát kezeli, az SDHC-t nem.

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/

(#5015) zetecR válasza DM43 (#5014) üzenetére

zetecR
(őstag)

Hm, köszi.

What are the bumps around a girl's nipples? Braille for "SUCK ME" xd

(#5016) Imi91 válasza DM43 (#5014) üzenetére

Imi91
(tag)

A Sima SD elvileg MAX 2GB-os lehet, ez felett kellett az új szabvány SDHC :)

(#5017) DM43 válasza Imi91 (#5016) üzenetére

DM43
(senior tag)

Kis pontosítás: nekem volt 4GB-os sima SD-m - pár éve is ritka volt, mint a fehér holló, ma már nem is lehet kapni.

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/

(#5018) runner 125 válasza DM43 (#5017) üzenetére

runner 125
(PH! nagyúr)

Jahm, az első FujitsuSiemens N560-as PDA-mban úgy 8-10 éve nekem is az volt. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5019) Zolás

Zolás
(őstag)
LOGOUT blog

Üdv.
Adott egy wayteq x960bt készülék döglött tápcsatlakozóval. Megoldható a kábel belülre kötése valahogy? Külföldön vagyok, pár napig kellene megoldani hogy működjön.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve http://db.tt/VAEJ3ka

(#5020) thyeby

thyeby
(senior tag)

Vettem egy mio c720-at. Elégedett vagyok vele, de nem tudok vele filmet nézni. Furcsaságokat csinál, mint pl az SD kártyáról elolvasta a formázás előtti fájlokat, az utána ráírtakat csak többszöri próbálkozásra vette észre. De ha elindítok egy *.avi-t, azt írja ki, hogy a fájlformátum nem támogatott.
Próbálnám, hogy nem a kártyaolvasóval másolok a memóriára, hanem a mio transfer-el. De CD-t nem kaptam a géphez, és nem tudom, honnan lehetne ezt a programot letölteni?

Több fa van, mint asztalos!

(#5021) DM43 válasza thyeby (#5020) üzenetére

DM43
(senior tag)

Tessék: gyári MIO transfer és USB driver

(#5022) thyeby válasza DM43 (#5021) üzenetére

thyeby
(senior tag)

:R

Hálám a sírodig fog üldözni! Már fut is.

[ Szerkesztve ]

Több fa van, mint asztalos!

(#5023) Imi91 válasza Zolás (#5019) üzenetére

Imi91
(tag)

valószínűleg felszakadt a nyák, vagy csak a forrasztás elengedte... forrasztó nélkül nem fog sikerülni orvosolnod a problémát szerintem :(

(#5024) Fuser és Tsa

Fuser és Tsa
(újonc)

Sziasztok, lenne egy kis problémám egy Yamoto Five rev3 készülékkel.
Próbáltam elindítani megyek-et róla és behalt az egész. Visszaküldtem a szervízbe, ott megcsinálták. Láttam rajta a cég székhelyét, tehát náluk működött. Nálam nem akar holdat fogni, töketlenkedik, nincs GPS.
Beállításoknál póbáltam megkerestetni vele automatán a GPS-t, de azt csinálja, hogy amelyik porton előtte volt, azt mutatja és kiírja, hogy "NEM FIX". Végigpróbáltam a portokat és nem műxik. Com2-re lefagy, a többinél "nem fix". Mi lehet vele, mert mostanában már tényleg szükségem lenne rá?
Esetleg, ha valakinek van ilyen -és működik :) - megnézné nekem, hogy melyik Com porton kommunikál a GPS és hány baud-dal?
Előre is köszönet!

(#5025) Fuser és Tsa válasza Fuser és Tsa (#5024) üzenetére

Fuser és Tsa
(újonc)

Ja, és elég nekem a be-on-road, csak menjen már... :(((

(#5026) Wolfskin

Wolfskin
(senior tag)

heló,
kérdésem, hogy Locus alatt hogyan tudom beélesíteni a domborzatárnyékolást vektoros térképeken?
letöltöttem a dem fájlt, a helyén van, de ez alaján a leírás alapján nálam nincs ilyen menüpont...

Csomagoljuk ki a zip fájl tartalmát az SDCard/Locus/data/srtm könyvtárba. Ezek után aktiváljuk az domborzatárnyékolást (menü gomb -> Beállítások -> Térkép-haladó -> Térképek árnyékolása)
:F

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5027) Wolfskin válasza Wolfskin (#5026) üzenetére

Wolfskin
(senior tag)

közben megoldódott, frissítettem az android store-ból...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Hirdetés

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.