Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    Adott egy huawei mate 20 lite telefon amiben kijelzőt kéne cserélnem,anno már volt egyszer cserélve de kompletten kijelző+keret+akkumulátor mert a tulaja totál tönkre vágta a keretet is,sajnos csak kijelzőt+keretet itthon nem sikerült szerezni csak úgy,hogy akkumulátor is volt benne úgy volt kb 33EFt.Nops nézegettem most a jelenlegi árakat és,hogy gyári e vagy OEM csak hát ugye nem mindig lehet hinni a boltoknak,OEM et annyira nem szeretnék mert van mikor hol ez hol az nem stimmel vele,találtam kerettel kijelzőt olyan 12-13Eft magasságában de az van írva egyik helyen,hogy OEM jellegű vagyis gondolom utángyártott,meg volt ahol az volt írva OEM gyári ami megint csak nem biztató.
    Erre pl az van írva OEM jellegű,gyártó huawei csak ez nekem üti egymást most OEM vagy huawei,mennyire lehet hinni ebben,hogy eredeti?

    Akkor nézegettem csak a kijelzőt az olyan 10EFt az lehet már eredetiért reális?Mert boltokat nézve 6EFt től csak sima kijelző van akár 20Eft-ig is gondolom nagyobb árrés is lehet a dologban.
    Szóval böngésztem pár oldalt erre pl azt írják gyári

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák