Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolcsodal

    addikt

    válasz Imy #366 üzenetére

    Én az ezen a honlapon található vélemények alapján választok ingyenes vírusírtót.
    [link]

    VB100% eredményeit érdemes megnézegetni. Ehez regisztrálni kell.

    Az Avast külön figyelmeztet, ha érzékeli a ZoneAlarm tűzfalat, hogy egy funkcióját nem tudja majd használni a tűzfal mellett. (De ez még a 4,7-es verzióban volt, lehet azóta kijavították.)

    Spyware, és Bot keresőnek a Spywareblastert, vagy Spybot Search&Destroy-t ajánlom. Esetleg SpywareGuard (de az idegesített rendesen, hogy minden registry bejegyzéshez pipálni kellett ráadásul bugos volt az ablak, ami felugrott.).

    Nekem először AVG-m volt, aztán AvastHome 4,7, végül Avira AntiVir PE. Véleményem szerint az Avast és az Avira megfelelő lehet. Az Avast-nak lassú a víruskeresője, és egy esetben nem talált meg egy trójait, amit az Avira kiszúrt (többek között ezért váltottam), valamint az avast sír a ZoneAlarm miatt, más ingyenes tűzfal után meg nem keresgéltem. AVG-ről csak negatív tapasztalataim vannak. Ennek ellenére sokan használják, és nagy előnye, hogy ingyenes.

    Ha majd megint benyel valamit a gépem lehet megint keresek valamilyen jobb megoldást. Esetleg megveszem a NOD32-t, vagy a Kaspersky-t hátha.

    Ez alapján is lehet sokat tanulgatni: [link]

    They drew first blood....

Új hozzászólás Aktív témák