Új hozzászólás Aktív témák

  • Imibácsi

    aktív tag

    válasz animoo #22610 üzenetére

    Harcban edződik az indián. Eddig amiket kentem a kocsira az a Farécla Top Wax és Wolf Jewel it. A Farécla wax nem volt jó fekete kocsira, mert foltos/homályos/hologramos lett tőle, illetve 3 esőnél többet nem is bírt ki. A Wolf Jewel it nem kimondottan wax, inkább egy wax tartalmú polírpaszta. Eredetileg finishelésre vettem, de arra sajnos viasztartalma miatt alkalmatlan. Ellenben nagyon szép lesz vele a kocsi, de max 1 esőt bír ki. A Collinite 915 kimondottam sötét színekre van, és nem is okozott csalódást. Felkentem, letöröltem, és az összes mikrokarcot (ami polír óta újra lett pár darab) feltöltötte, és szép, egyenletes fényes felületet ad. A vízlepergetés látszik a képeken, itt már mentem vele egy kört a városban, tehát a felfröccsenő dzsuvás vizet is szépen leviszi. Amire kíváncsi vagyok, hogy mennyit bír ki a felületen. Ha a minimum 2 hónapot ilyen esős időszakban - ami jönni fog az ősszel - kibírja, akkor én már megtartom ezt a waxot. Nem elhanyagolható az sem, hogy nagyon kevés kell belőle, és nem is érdemes vastagon kenni, mert csak a visszatörlést nehezíti. Inkább több rétegben érdemes használni.

    Csak nekem nem volt egész hétvégén prohardver? :(((

    [ Szerkesztve ]

    Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát, Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn, Egy nép és egy lélek, egy ország, egy érdek, Egy becsület, egy szerelem, egy mikrofon ez mindenem.

Új hozzászólás Aktív témák