Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arcus77

    csendes tag

    válasz No.01 #6313 üzenetére

    Én nem tapasztaltam még újraindulást az enyémen.
    Kifagyás volt egyszer, de az az én hülyeségem volt, mert nem olyan gyorsan olvasta be a filmet, ahgy én szerettem volna és elkezdtem "zongorázni" a távos gombjain :DDD
    Hozzá kell tenni, hogy az első két hétben nem volt még benne vinyó, így hálózaton keresztül néztem a filmeket. A meglepetés akkor ért, amikor beletettem a vinyót és az arra letöltött filmet akartam elindítani. Valamiért hálózaton keresztül, ha elindítasz egy filmet, szinte azonnal elindul, de belső adattárolóról kell neki 5-6 sec az indításhoz, amíg homokórázik. Még nem jöttem rá, hogy ezt miért csinálja, de már nem is gondolkodom rajta, mert megszoktam.
    Én BD50-es anyagokat tudtam előre is és vissza is tekerni 2-4-6-8x-os sebességgel is, bár visszafelé egy kicsit nehezebben, de megoldja a feladatot.
    NMT programok telepítésénél létrehozza a mappaszerkezetet Download-Music-video-photo és a torrent kliens a filmeket a download mappába tölti, onnan tudod nézni őket.
    Nem kell mennie a PC-nek folyamatosan, elég ha a popi készenléti állapotban van, a torrent akkor is megy. Amennyiben komoly PC-d van szvsz elég sokat lehet így a villanyszámlán spórolni. Bár én áramszolgáltatónál dolgozom és van valamennyi kedvezményem, de rendesen észrevenni a múlt havi fogyasztásomon, hogy nem ment a PC éjjel-nappal.
    Egy biztos, torrentezni nem olyanoknak való, akik komolyan csinálják 30-50-100 megás nettel, de arra a heti pár film és sorozat letöltésére, amire nekem kell tökéletesen megfelel.
    Nekem 15 megás netem van, de a feltöltés elég kevés így a komolyabb torrentezés nálam sem jöhet szóba.
    Szerintem, ha a tesztek olvasgatása- és mások véleménye után is tetszik a vas és nem utolsósorban megfelel a Te torrentezési szokásaidnak, nyugodtan vágj bele. Igaz, még nem nagyon van támogatás rá, de nekem első bekapcsoláskor rögtön frissített is és végül is az A-210-re sem jöttek ki heti szinten frissítések, mégis az elmúlt két évben nagyon sok elégedett user nyilatkozott pozitívan róla itt a fórumon is (más kínai csodalejátszókkal ellentétben). :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."

Új hozzászólás Aktív témák