Új hozzászólás Aktív témák

  • Warter

    őstag

    Megvettem én is a kiszemelt áldozatot ami végül egy A300-as Popcorn lett, azt tudni kell, hogy az előd az Asus Oplay R1 volt.

    Amit tetszik benne:
    - átlátható, gyors és szép menürendszer
    - az Appstore tényleg jó és könnyen kezelhető/frissíthető
    - a távirányítón jó sok funkció gomb van és van háttérvilágítás
    - lehet bele 2.5-es vagy 3.5-es vinyót is tenni
    - van rajta koax kimenet
    - beállítás varázsló kezdőnek és haladóknak is hasznos
    - hálózati elérésnél végre nem kell végig mászni az egész hálózati fát, egyből a megfelelő mappába tudok lépni
    - felirat kezelés szinten nagyon jó
    - jobb az audió támogatás, mint az oplayen
    - az angol forum nagyon jó és aktív
    - erősebb hw miatt, a BD25-ös HD hangos koncertek és filmek nem akadnak hálózaton keresztül
    - Jukebox jópofa és könnyen kezelhető, mondjuk elég lassú mire elsőre megcsinálja
    - Jukeboxhoz van PC progi amivel lehet az adatbázist szerkeszteni

    Ami viszont nem tetszik:
    - recseg-ropog a távirányító
    - a HD hangsávval néha gondok vannak (gondolom majd javítják)
    - néha nem ismeri fel helyesen a felirat kódolást
    - hangsávoknál nem írja ki, hogy mi micsoda (pl: English DTS 6Ch)
    - a magyar forum kihalt és nincs magyar leírás, azt hiszem, mondjuk angol sincs :D

    A regisztrációs kártyát sokan kérdezik, de sok haszna valójában nincs. A fórum kihalt és magyar nyelvű leirás sincs.

    A két lejátszó képét összehasonlítva nincs szignifikáns különbség, leginkább csak izlések és pofonokról lehet beszélni, az oplay kicsit plasztikus a popi meg inkább harsány. Hangokban pedig szinte semmi különbséget nem hallottam.

    És egy kérdés, tudtok ajánlani a Popihoz iPhone/iPadra jól használható applikációt amivel az airplay illetve a távirányíthatóság jól működik? Ha ingyenes lenne az csak plusz pont lenne.

Új hozzászólás Aktív témák