Új hozzászólás Aktív témák

  • Gasparius

    aktív tag

    válasz norral #6635 üzenetére

    így van, plazmabarát a kicsike (42G30-am van)

    még talán annyit, hogy netes rádiónál (én elég sokat hallgatok) is olyan a képernyőkímélő, mint a zenelejátszásnál.

    neked nem fordult még elő az, amit már korábban is írtam?
    beemelem:

    "Már két alkalommal történt olyan, hogy egyszerűen a lejátszó nem találta meg a hálózati csatlakozást a PC-hez, magyarul nem látta a PC-t.
    Nem tudom, hogy ez tipusprobléma-e vagy más is járt már így, mi okozhatja ezt.
    Ez mindig akkor van, amikor előtte áramtalanítás volt, tehát egyik napról a másikra.

    Nem tudom, hogy milyen jelentősége lehet annak, hogy a hálózaton belül melyik egység kap áramot először, vagy esetleg melyik kerül áramtalanításra először.
    Nálam úgy van, hoyg az egyik szobában van a PC és a router, a másikban a TV és a Dune, ezek mind éjszakára áramtalanítva vannak főkapcsolós elosztón keresztül, de persze nem egy elosztón vannak, így nem egyszerre.
    A bekapcsolás sem történik egyszerre, ha nincs szükség a PC-re, akkor nincs áram alatt, de a TV és a Dune igen, avgy fordítva.
    Az előbb a PC és a router áramtalanítás utáni újraindítása megoldotta a problémát, azonnal láttam a gépet, de a lejátszó újraindítása, frissítése nem segített.
    A PC-n Win7 op. rendszer van, a routerem TP-Link..."

    annyival egészítem ki, hogy a routerben fixáltam a PC IP-jét, így ez nem befolyásolhat semmit

    tegnap este megint megtörtént ez, aztán újraindítottam a PC-t és meglátta..

Új hozzászólás Aktív témák