Új hozzászólás Aktív témák

  • szasza0802

    tag

    Sziasztok! Teljesen új vagyok a témában, kicsit olvasgattam, de nem mondom, hogy mind az 5000 valahányszáz oldalt végig olvastam a topikban.

    Egy FHD nem okos 106 cm-es LG tv-m van, közel 5 éves. Eddig LG DP1-es okosítóm volt hozzá, de már alig ismeri feli a neten a youtubbal is voltak gondok, nem ecsetelem.

    Egy olyan boxra lenne szükségem melyen keresztül USB-n (1TB vinyó) esetleg wifin keresztül is nézhetek filmet. Nem szükséges, hogy az 1080p átmenjen 2,4 Ghz-n, mert arra ott a vinyó.
    Kisebb terjdelmű (2-3 Gb-os) mkv-k lejátszásra kellene, youtubra, fotók nézegetésére, és estleg, ha lehet androidos játékra (nem központi kérdés).

    Azért a net fusson rajta rendesen (a router 5 GHz-n is sugároz), ne szagasson, ismerje a formátumokat, és ha találkozik egy nagyobb mkv fájllal azt is futassa gond nélkül.
    Én média megosztásra Serviio-t használok, szóval ha kell kezelje.

    Erre néztem ki a [link] , Sunvell Q boxot. Az árban ez lenne a tető (17e).

    Esetleg ha valakinek van ötlete, hogy mire figyeljek vagy megfelel e nekem ez a box, vagy tud ajánlani valamit, kérem írjon bátran. Köszi.

    Ja...kell ezen mókolni valamit, hogy stabil legyen? Ha igen mit és hogyan? Köszi előre is.

Új hozzászólás Aktív témák