Új hozzászólás Aktív témák

  • redhunter

    senior tag

    válasz szucsinka #4391 üzenetére

    Ugy nincs hogy nincs ezek szerint mégsem támogatja , a kábelem jó, mert azért nem most kezdtem hanem már jó pár éve házimozizok .Ugyanugy van bekötve ugyan azzal a kábellel mint egy popcorn és egy himedia 200b ennek ellenére ezen nincs hd hang.Tehát gyakorlatilag ahol dts hd hangnak kéne jönni amit ő ki is ir az audio optionál hogy dts hd a hang, mindezek ellenére csak a core dts jön ki.A tru hd megsem szólal mivel ott nincs core hang. Az meg egy dolog hogy irják mindenhol , tudom mert még a dobozon is rajta van .Beállitást pedig nem is nagyon tudod variálni mert van egy hdmi és azt hiszem egy optikai kimenet és ezeket vagy rawra vagy lpcm-re tudod állitani.De egyébként az mpeg4 fórumon szintén van valaki aki már ezt leirta egy hete , ő is azért vette mert a hd hang kellett volna neki de nem akar megszólalni neki sem.Engem azért nem zavar mert egy tv-re lesz anyáméknak rátéve. Ott meg elég a sztereo.De mint irtam már előtte is hogy azért furcsa hogy ugyanaz a chip van benne mint a himedia 200-ban és az viszi a hd hangokat.Arra tudok még gondolni hogy majd esetleg egy fw frissités megoldja , bár azért ezeknél a nonameknél nincs olyan arányu frissités mint a többinél.

    [ Szerkesztve ]

    PSN - RedFoxHun

Új hozzászólás Aktív témák