Új hozzászólás Aktív témák

  • GBRDVD

    tag

    válasz Gulyopapa #3261 üzenetére

    Külfölddel meg az a baj, hogy nem tudod a garit érvényesíteni. A PCH-ra azért van 2 év, ezt nem szabad elfelejteni.

    WD hub-ot akartam venni. Egy korábbi hsz-emben ki is fejtettem, miért kerül 33ezerrel olcsóbba (ha beleszámolod a benne lévő vinyót). Sosem tudom meg, hogy jó vétel lett volna-e, mert nem hiszem, hogy le fogom cserélni a Popcornt. Barátkozom vele. Alapvetően nem rossz. Csak kicsit nekem ez a marketing dolog része eltúlzott. Nem kell bedőlni mindennek. (Más egyéb lejátszókat még kiforratlanabbnak tartotok a szerintem kiforratlan Popcornnál is...) Így utólag az igazi megoldás szerintem egy HTPC, amit magadnak raksz össze.

    gboszi: a korlátozást kipróbálom. Igazából nekem az is meglepő volt, hogy torrent alatt egyáltalán néztem a filmet. Csak a lefagyás nem hiányzott. Bár lehet, ha HD-t néztem volna, és nem avi-t, akkor nem fagy le. :) Érdekes dolog ez a médialejátszó, előtte nem gondoltam volna, hogy itt annyira nem érvényesül az informatikában elterjedt "visszafelé kompatibilitás" törvénye.

Új hozzászólás Aktív témák