Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipiczki Zso

    csendes tag

    Sziasztok!

    Valaki azt írta, hogy WL-500W-s routerrel kapcsolatban is lehet ide kérdést írni. Hát íme:
    Router beüzemelve, az elején a LAN-nál 4-1.-ig világítanak a számok és a LAN felírat is folyamatosan (teljesen mindegy, hogy ténylegesen mennyi LAN kábel van bedugva hátul), valamint a WAN felírat is. A POWER jel és az AIR felírat teljesen inaktív. A routeren keresztül nem tudok kapcsolódni a netre. A 192.168.1.1 nem elérhető. Jobban mondva semmi sem elérhető a routeren keresztül. Hiába húzgálom ki a tápot és dugom vissza. Hiába nyomkodom a RESTORE gombot. Valakinek esetleg ötlet? Beszéltem az ASUS-szal. Borzasztóan inkorrektek. Egy az egyben kijelentették, hogy vegyek egy másik routert, ezt meg dobjam ki.
    De, ezt én 30-ért vettem 4 éve. Nekem most nincs ugyanennyim egy megbízható routerre, sőt semennyim. Kérlek segítsetek! Ha, csak egy szervízt tudtok mondani ahol foglalkoznak ilyen szereléssel nekem az is jó, csak hagy keljen már életre ez a szerencsétlen. Köszönöm előre is![L:/dl/upc/2012-06/18/387700_fx2rk1pvmddb2tou_img_5598_1_1296_x_968_2.jpg]

Új hozzászólás Aktív témák