Új hozzászólás Aktív témák

  • satyesz

    csendes tag

    Hali,

    Router vásárlás előtt állok de nem tudom mi felelne meg nekem.

    A gép nélküli 3-4 torrent párhuzamos letöltése mellett annyi spéci igényem lenne, hogy a routerre kötött vinyóra töltött filmeket közvetlenül a SAMU 40B7000 tévémmel (leírás: [itt]) elérjem és az tudja azt lejátszani. Jelenleg csak a számítógép vinyójával tudtam "összekötni" úgy, hogy windows alatt kell futtatni a PCShareManager nevű csodát. Így remekül müxik de ehhez ugye kell menjen gép amit pont nem szeretnék mert akkor meg minek a spéci router?! Létezik vajon valami cucc amit az Asus RT-N16 routerre fel lehet tenni, hogy az DLNA szerverként működjön és ezáltal a tv lássa az usb-s vinyót?

    Alternatív routerként valaki említette a fórumon a Netgear WNDR3700-at. Elolvastam a speckóját és gyakorlatilag DLNA szerverként működik, viszont nincs 'download manager'-e így meg torrentezni nem tudok. Vagy lehet arra is feldobni cuccot, hogy menjen a torrentezés? Annyit kérek figyelembe venni, hogy bár programozó vagyok de a linux nálam egy fekete lyuk :)

    Más alternatíva?

    Fontos! N-es wifi-s router kellene mert ugye a TVre drót nélkül kellene küldeni a HDs filmeket.

    Köszi a segítséget.

    S.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák