Új hozzászólás Aktív témák

  • melega

    őstag

    Eldöntöttem, hogy november 23-án a Konzolvilágtól vagy Gameshoptól Playstation 4-et rendelek Batman Arkham Knighttal, ha nem lesz készleten Assassin's CReed Syndicateval rendelem meg.

    Azt hiszem már le is zárhatnák a sorozatot. Nincs mit elmesélni, nincs mit átérezni. A melléküldetések izgalmasabbak lettek mint a főküldetések, szükség is van rájuk ha képességeinket fejleszteni akarjuk.. Ugyanaz az assassin templomos szembenállás évek óta. Ezen a szálon haladva jövőre már üveggömböket is gyűjtögethetünk aminek sok értelme nem lesz. A jelenkori szálak fölöslegesek. Aminek egy kicsit örülhetünk bármelyik lovaskocsit elköthetjük, számos lovaskocsis üldözésben vehetünk részt Grand Theft Syndicate. A BAtmanből tökéletesen lekoppintották a csápot Assassin'S Arkham Knight. Aminek még örültem a vasutas üldözések, vonatokon játszodó csaták.

    Az egész történbetet át kéne dolgozni, meg a harcrendszeren kicsit elgondolkozni, visszamenni az alapokig és csinálni belőle egy új játékot, amihez szerintem egy év kevés. Amíg a rajongók 10-20 ezreket kiadnak érte, addig a fejlesztők hozzáállása sem fog megváltozni a játékhoz. Nem fognak az alapokig visszamenni, és egy jól átgondolt történettel kiadni a játékot.
    Nem kellett volna évente Assassin'S CReed.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák