Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Helló

    öcsém vett 1 ASRock K10N78D nForce 720D lapot. Összeraktam a gépet, (X2 6400, 4gb 800mhz ddr2, NV GTS 450 1gb, 3Dmark 4000pont) Ennek úgy 14 000nek kéne lennie:) de előző alaplappal MSI k9a platinum-al is ugyanez volt anno! Bioszban szarul ismerte fel a szorzót az alapbeállítás, tuning módba manuálisan kellet állítani és aztán jó volt! (időközbe meghalt a 8800gt ami abban a lapban volt és lett helyette pár napja a mostani gts450 ami viszont nem ment azzal az laplappal, mert ütközött a integrált hangkártyával) na így lett véve most ez a Asrock, ami szintén nem ismeri fel rendesen a 6400 x2 black editon procit, miután kidobta a 4000pontot a 3Dmark néztem 1 cpu-z-t és 1000mhz (200x5) újraindítás biosz 200x16 (ez a gyári) aztán alaplap logónál lefagyott! Azóta csak azt csinálja hogy 10 másodpercenként újraindul de kép nincs! monitor még jelet se kap, egér nem világit pedig az eddig világított már abban a pillanatban hogy gép be lett kapcsolva, egyedül a billentyűzeten villannak ki a ledek! próbáltam jumperrel biosz defaultot, de ezt nem tudom pontosan hogy kell, füzet azt írja kikapcsolt állapotba, tápkábelt is lehúzva, 15 másodperc várakozás után át kell rakni a jumpert a másik lábra aztán várni 5 másodpercet és ennyi, de hogy utána úgy indítani , vagy visszatenni, azt nem írja, gondolom visszatenni, de ugyanúgy újraindul a gép a végtelenségig mindenféle jel nélkül... Valakinek ötlete?

Új hozzászólás Aktív témák