Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz ksanc #3600 üzenetére

    Tehát ha például én lecsípek a /system-ből, eltolom a cache-t és hozzáadom a /data-hoz, akkor simán működni fog?
    Én így ételmeztem, és Keeperv85 infója is alátámasztja ezt. Ő többet foglalkozik az új SoC-os MTK cuccokkal. Én leszoktam róla, szinte teljesen "lejöttem a szerről" ;) Van helyette a zene, ott én döntöm el mit akarok, és mi esik jól.

    Az EBR/MBR rendszerhez még: én eddig tisztára azt hittem, hogy a kernelben fixen benne vannak a címek. Ezek szerint bármit meg lehet változtatni, ha a megfelelő értékeket írom az EBR fájlokba és a scatterbe?
    Gyakorlatilag igen. Volt már több próbálkozásom átszabni system-től elkezdve mindent, (recovery, cache, data és/vagy FAT) és működött.
    Arra kell vigyázni, hogy az ebr-ek által leírt partíciók és blokkeszköz szakaszok (itt a dedikált fájlrendszer nélküli "partíciókra" gondolok) megfeleljen a scatter-ben lévő címeknek, ne legyenek véletlen átfedések.

    @(#3599) Keeperv85
    :R Köszönöm az infót.
    (nem is tudom, mikor vettem a kezembe utoljára snapi-s eszközt, már nem is igazán foglalkoztat)

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák