Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz klogw #73014 üzenetére

    Nerm csak a magyarok vásárolnak ezektől a fake cuccokat árulóktól, vagy azoktól, akik valójában csak egy online képet árulnak némi ígérettel, hogy majd kapsz valamit... esetleg.
    Viszont az biztos, hogy az amcsik meg kanadaiak telibeszarják az aliexpresst.

  • gyuszito

    senior tag

    válasz klogw #73014 üzenetére

    Rendeltem már telefont is aliról.. Nemhogy jóval olcsóbb volt, mint bármelyik neves webshopnál, de a leírtakhoz képest kaptam +akksit, tokot, meg megannyi kis mütyürt (pl.: telefontartó-t, touch pen-t) Tudom, hogy nem nagy értékek, de minde a megegyezésen felül volt... Olyan, mint a vatera SZVSZ. Ha olyan eladót találsz, aki el akarja adni, nem csak szívózik, meg szórakozásból van hirdetése, akkor nem lehet gond.. :R

    HUNpusi:Erre annyit mondok, amit az előttem szólók. Nevetlen sz...rt nem veszünk.. Egy évig használtam Zopo-t, és az égegyadta világon semmi baja nem volt... Ismerősöm kukára használt közben egy S3-mat! kb 120.000ft-ért vette... Én 50-ért, és teljesítményben hoztam az S3-mat, csak szebb képeket és videókat lőttem, + soha nem fagyott meg a rendszerem, míg a drága S3-mon napi szinten...(utóbbi időben nem lehetett fényképezni sem videót sem felvenni a Samsunggal... Mindent "eltört", ergó visszanézhetetlen volt... Arról nem is beszélek, hogy antutuban 1 év alatt 10.000 pont alá került a teljesítménye, amit játékokban is észre lehetett venni, valamint rendszer alap futtatása közben is. Ezek mind "személyes" tapasztalatok. Tudom, hogy sokaknak semmit nem mondd az antutu, és hogy sok embert hidegen hagy a játék... De a konzekvenciákat le lehet vonni... :R

    [ Szerkesztve ]

    Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

Új hozzászólás Aktív témák