Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz devast #49656 üzenetére

    :R :R :R :R

    "Jól össze van rakva, jó használni."
    Ennek őszintén örülök! Kipipa1

    "...ívelt hátlap jó kézben tartani."
    Valószínűleg egy fekete flip-es Mofi tokot kapna majd. Kipipa2

    "Minden mt6589-es gördülékeny szinte, mt6577-ről váltottam, és tudom értékelni, hogy mennyivel "smooth"-abbul működik a rendszer."
    Nemrég nyomogattam kolléga szívlapát méretű Akai-ját, abban 6577 van és már az sem akadt. Kipipa3

    "A GPS totálisan használható, párszor navigáltam vele ide-oda, szépen tartotta a jelet és pontos volt."
    Kipipa4

    "Akku okosan használva (éjszakára airplane-be rakja magát nálam) elmegy két napot..."
    Dettó. 23:30-05:30 között automatikusan AirPlane, szóval a 2 nap nálam is meg lesz feltehetőleg. Kipipa5

    "Pár hét/hónapon belül biztos vagyok benne, hogy jön ide is, és MA-s srácok fogják tesztelni."
    Lesz előbb is a Logout-on... :DDD

    "A fejhallgató kimenet hangminősége szerintem gagyi. Ez teljesen szubjektív, lehet magasak az elvárásaim."
    Leszarom... Zenét nem hallgatok, A fülesem is mono BT Plantronics, szóval ez huszadrangú.

    "Mondjuk szerintem a kamera sem teljesen ok, főleg ha a raw képekhez viszonyítom."
    Huszonegyedangú. Fotózni nem mobillal fogok.

    Naszóval. Ha a Jóisten is úgy akarja és holnapután simán átmegy a kocsi a műszakin, valamint nem verik fel a $ árfolyamát, szerdán rendelek egy G700-at. Már "csak" az ideális boltot kell megtalálni. :))

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák