Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz Abu85 #15766 üzenetére

    Tényleg nem fut rosszul, nálam még 30fps-ről is droppol akár 20-at is és diavetítés jön teljesen mindegy milyen beállításokkal, ha minimumra veszem többet van 50-en a játék de még onnan is droppol elég durvákat, és az már csak hab a tortán hogy gondol egyet és 20 perc után kilép a játék, se kép se hang, kész, nem játszod ki gyorsan a játékot, 1080p-n inkább 720-nak tűnik de legyünk jóindulatúak és legyen 900, nem is tudom melyik rosszat mondjam a játékról, vagy milyen jót ami nincs, ja megvan, Alan Wake neve már benne volt a játékban.
    Én a konfigommal sehogy se tudom beállítani hogy meglegyen a fix 50 ha már a 60 kimaradt, minimumon ocsmány a játék de legalább jobban fut, tudom hogy a 970 meg a Maxwell nem DX12-re van kihegyezve, csak az a baj hogy ide minden kártya minden oldalról szar, semelyik kártya nem tudja tartani a fix 50-et, és a játék nem szép annyira, nem nyitott annyira, nem jó annyira, nem szar de valami ami nem jó.
    Ehhez képest a Batman egy tökéletes játék volt nyitáskor nemhogy most, a Store-t meg se említem, itt kb mint egy Xbox emulátor, ha a M$ ilyen módon publikálja a játékait PC-re akkor a Forza után törlöm is a Win10-et és rakom vissza a 7-et, még a 2 megvásárolt játék se érdekel hogy nem tudom használni.
    Ahogy Szaby59 írta, Quantum Broke.
    Tényleg mazochista aki ezt PC-n játssza.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák