Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Balinov: Nem jutok dűlőre sok-e felül, legyen jó így (esetleg a következő képarány szerint mag függőből nyesnék).

    Pikaa: Kicsiben tetszik-e? Ha kicsiben furcsa, akkor nem az igazi. Bár, most így megnyitva nagyban sem 1:1ben már majdnem, de nincs túl sok koncepciója, szép fény, kiemelés, szinte semmi. Próbáld még.

    fungeld: Darázs kicsit takarásban (tudom, bekaphatom), kicsit zajos, amúgy ok. Ha nem a rovarokat követed hanem adott virágnál vársz ki, ha nincs derítőlapod, valamiből készíts, jót fog tenni a képnek.

    lolkapitany: Sajna a szeme életlen, színre és kompóra még jó lenne - és ugyan lentről fotóztad, de még lentebbről még jobb lenne szerintem.

    Közben az egyik képet végre kiválasztottam, bár borzasztóan zavar hogy pont ilyen necces színeknél laptopmonitorra vagyok kárhoztatva legalább egy hétig, úgyhogy hasra lett belőve :(((

    Erre még szeretnék egy kis figyelmet majd kérni, nem akarok linkkel átpofátlankodni a másik topikba hogy vki legyen szíves átfutni ha van rá pár perce :B

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák