Új hozzászólás Aktív témák

  • ccs2929

    senior tag

    válasz bagaba1 #23027 üzenetére

    Valóban kicsit mellément a fókusz, de tudom, hogy baromi nehéz jól fókuszálni. Egyébként nekem tetszik, talán fentről kicsit szűk :) 18-on elég kicsi már az éles tartomány, szóval meg lehet szenvedni a fókusszal.

    Mc Pite Ilyen kis képeknél nehéz dönteni, de én a 2-est kiejteném, mert ott túl komolynak, és szigorúnak tűnik, a 3-asnál csonkoltad, és tényleg nem tudom, hogy jobb-e ez a mosoly, mint az elsőn, de a kéztartás az nekem nem jön be, szóval, nálam az 1-es a nyerő :)

    Lassú víz Nekem szinte kivétel nélkül csak manuál üvegek vannak fent a vázon, igaz nem mindig fotózok full manuálban, de ez akkor sem elégíti ki a vágyam, hogy kiprószáljam az igazi filmes masinát, és kidobjak pár ezrest, ha szar lesz az összes kép :P

    szepsuti nagyjából el is mondtad a lényeget, a legfontosabb, hogy az élesség jó legyen, aztán az utómunkában már szabad kezet kapsz, de az ilyen erős CA eltávolítása az legyen az alap műveletek közt ;)

    Nameste tájképnél fura az álló tájolás, de ennek ellenére tetszik, szép ez a táj, kellemesek a színek. :)

    Hozok a hétvégéről, és egyben az új szerzeményemről én is egy képet, várom az észrevételeket :R :

    [link]

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Új hozzászólás Aktív témák