Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz viserion #17102 üzenetére

    Akadnak itt olyanok akik normálisan megfogalmazzák, persze aki elfelejti hogy ő hogyan tanult meg fotózni, esetleg ugyanígy kapta az ívet az már csakazértis így viselkedik (tudomis én milyen alapon). Ezzel más gond nincs is mint elmegy egy újonc kedve az egésztől, és aki azt mondja hogy "szar kuka" az legnagyobb meggyőződéssel hiszi hogy jót mondott. Emellett ha részletes választ kapna a képet feltöltő szerintem többet/többen töltenének fel ide képet.

    (#17103) fattyu: Ha bejön ide egy ember és teljesen amatőr mégis miből vagy honnan döntse el hogy ugyan az ő képe beillik ide vagy sem? Először egy véleményt vár hogy merre induljon el vagy hogy mit kezdjen a dolgaival.. Én is voltam így, volt feltöltve pár szar képem, pár életlen pár minősíthetetlen stb. Aztán kaptam pár ötletet, láttam pár szebb képet és elolvastam 1-2 könyvet hogy jobbak legyenek. Elhiszem hogy neked ez egyszerű, unalmas elmagyarázni hogy mi a rossz a képen, vagy odabökni hogy szar, menj olvasd el szkott kelbi könyveit majd addig gyakorolj amíg olyan képet nem csinálsz mint ő. De ezt egy teljesen kezdőnek nem túl egyszerű.

Új hozzászólás Aktív témák